Drogy, napadení a vražda! Temná stránka českých MMA zápasníků

Český MMA zápasník Tomáš Penz (34) měl před několika dny brutálně zmlátit svou přítelkyni Claudii a reálně mu hrozí kriminál. Pokud skutečně skončí za mřížemi, rozhodně nebude prvním ani posledním zápasníkem v Česku, kterému se něco takového stalo. Pojďme se podívat na čtyři další „zlobivé hochy“ českého MMA a představit si jejich temnou minulost.
Ladislav Hrejzek   12:00
1/6

Tomáš Penz

Začněme tím nejnovějším přírůstkem do „klubu hříšníků“. Tomáš Penz patří mezi velice zkušené fightery. Zápasil i pod organizací XFN a v profesionální kariéře podle databáze Sherdog zaznamenal celkem 11 vítězství a 13 porážek.

Už nějakou dobu se mu ale v oktagonu příliš nedaří. Z posledních šesti zápasů pět prohrál, navíc všechny zápasy skončily před limitem.

Podle informací serveru eXtra.cz měl Penz brutálně zbít svou přítelkyni a intenzivně po něm pátrala policie. Redakce Expres.cz později vypátrala, že přítelkyní zápasníka měla být jistá sexbomba Claudia, která s Penzem chodila od roku 2016 a jejich vztah byl dost bouřlivý.

Po útoku měl Penz údajně vyskočit oknem a dát se na útěk. Pár dní poté ho ale policie zadržela. Podle některých zpráv se měl Penz dokonce sám přihlásit na policii.

Tomáš Penz se svou přítelkyní na dovolené.

Tomáš Penz se svou přítelkyní na dovolené.

Zatím je těžké odhadovat, jaký trest za svůj čin Penz vyfasuje.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat