jít naiDNES.cz

Pozadí šílené vraždy holčičky (†3) v Přerově: Chtěla ji rozervat, tělíčko skončilo v pračce!

Zakrvácená mladá žena běhala jako zběsilá po starším činžáku v Přerově. Byla evidentně pod vlivem drog. Podle očitých svědků měla nahlas mluvit o satanovi a poté se přesunula do sklepa. Když na místo přijeli policisté, v jejím bytě našli tělo její tříleté dcery. Malou holčičku s největší pravděpodobností zabila její matka, která psychicky nezvládla silnou dávku blíže nespecifikované drogy. Objevily se ale další šokující informace, které zamávají i se silnými povahami.

O případu jako první informovala na svém Facebooku TV Přerov. K vraždě malé holčičky mělo dojít ve středu. 

Podle drtivé většiny diskutérů, kteří vyjadřují svůj názor pod reportáží, byla třiadvacetiletá Alena G. dlouhodobou uživatelkou tvrdých drog. Fetovat měl i její přítel, který ji pravidelně navštěvoval.

Údajně měla tříletá holčička zemřít násilnou smrtí. 

Policisté měli poté nalézt její značně potlučené tělo v pračce. Není zřejmé, zda Alena do pračky schovala svou dceru už bez známek života, nebo jestli ji do pračky hodila ještě živou a nechala ji v ní zemřít.

To, že po domě Alena pobíhala celá od krve, nasvědčuje ale spíše té první variantě.

Holčička měla zemřít násilnou smrtí.

Holčička měla zemřít násilnou smrtí.

„Holčičku našli v pračce. Úplně pobitou, podupanou a měla na sobě i nějaké škrábance, jak kdyby se ji někdo pokoušel rozervat,“ svěřila se na Facebooku Anna, jejíž sestřenice bydlí naproti domu, kde byla holčička zavražděna.

Alena je v současné době ve specializovaném zdravotnickém zařízení. Kriminalisté mají v hledáčku i jejího partnera, který podle místních neměl na Alenu dobrý vliv.

Pokud bude Aleně prokázána vražda, hrozí jí až doživotí.

Fotogalerie

Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře