VIDEO: Matka si na ulici koupila perník. Drogu si střelila před dítětem v kočárku

Na sociálních sítích se objevilo otřesné video z Brna. Tamní romská narkomanka to tak nemohla vydržet bez dávky, že si za bílého dne koupila na ulici pervitin a drogu si vzápětí střelila do žíly. To vše před očima dítěte, které měla v kočárku. Podle autora nahrávky se v Brně podobné věci dějí naprosto běžně.

Zmíněné video se objevilo na Facebooku reportéra FTV Prima Michala Janotky. Ten v popisku uvádí, že jde o matku, která si nechala aplikovat drogu do žíly před svým dítětem.

„Matka se svým malým dítětem v kočárku se na ulici zastaví, vybere si vhodné místo, požádá kamarádku nebo dealerku a jen tak si nechá šlehnout dávku přímo do žíly,“ popsal otřesnou událost Janotka.

„Je mi z toho na zvracení. Autor videa mi potvrdil, že tohle se tam děje na denním pořádku,“ uvádí dále reportér.

Nahrávka vzbudila na sociální sítích veliký ohlas. Znechucené jsou zejména české matky.

„Takové ‚matky‘ rodí děti ostošest a ženy, které by daly všechno, aby se mohly s láskou starat o své miminko, musí čekat na své štěstí i dlouhé roky,“ smutní pod videem například paní Petra.

„Další ‚narkomatka‘, je mi z toho zle. Toto mě rozbrečelo. Jen kvůli té malé krásné berušce, co si zaslouží víc než tento bordel místo mámy,“ vzkazuje Nikola.

Zažili jste někdy něco podobného? Znáte ženu zachycenou na videonahrávce? Ozvěte se nám na tip@expres.cz.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat