jít naiDNES.cz

Sabina, co si umyla zadek na Bali, rýpe do Vémoly: Problémy s erekcí a atrakce Lela!

Co mezi nimi je? | foto: Koláž Expresu

Jak je ten (fitness) svět malý! Sexbomba Sabina Doležalová, která si nechala od svého přítele umýt zadek svěcenou vodou v chrámu na Bali a uřízla si tak ostudu po celém světě, má velice zvláštní vztah s nejznámějším českým MMA bijcem Karlosem Vémolou. Navzájem do sebe rýpou na sociální síti Facebook. Sabina obávanému zápasníkovi v jednom příspěvku dokonce naznačila, že má problémy s erekcí! Co na to „Terminátor“?

Sabina Doležalová je na české fitness scéně poměrně známé jméno. Chodila s profesionálním kulturistou Filipem Šteflovičem, toho poté vystřídal talentovaný MMA zápasník Michal Kotalík a v současné době sexy blondýnka tvoří pár s fitness trenérem Zdeňkem Sloukou, s nímž si uřízla pěknou ostudu na Bali.

To, že jsou spolu, Sabina se Zdeňkem oficiálně oznámili na Facebooku začátkem léta. Od té doby se snaží svou lásku vykřičet do světa. Sdílejí jednu společnou fotku za druhou a štěstí jim přímo cáká z očí.

Na některé tyto romantické snímky zareagoval i nejznámější český MMA zápasník Karlos Vémola, který se v mládí věnoval kulturistice a současnou českou fitness scénu má jistě dokonale zmapovanou. Těžko by se tedy mohlo stát, aby o takové kočce, jakou je Sabina, Karlos nevěděl.

Pod snímkem, kde se Sabina se svým milým dojemně drží za ruku a „omylem“ jí z podprsenky vykukuje kus ňadra, Karlos sdílel citát, kterým krásnou blondýnu pěkně popíchl.

„Jéé, ty jsi našla konečně toho pravého? Kdopak je to tenhle týden,“ stojí v citátu, který Vémola sdílel.

Bijec tak naznačil, že sexy blondýnka asi nebude tou nejvěrnější dívkou.

„Chytám tvoje moresy asi. Učím se od tebe,“ vrátila mu rýpanec Sabina.

Oba do sebe pěkně rýpou.

Oba do sebe pěkně rýpou.

U posledního snímku, jejž na Facebooku sdílel Sabinin přítel Zdeněk, Vémola úřadoval znovu. 

Romantickou fotku z pláže okomentoval dalším vtipným citátem: „Dokonce i moje dnešní kocovina je silnější než ta vaše láska.“

To si sexbomba samozřejmě nenechala líbit.

„Nepřirovnávej všechny emoce k těm, co chováš k tý tvojí atrakci jo,“ napsala Terminátorovi Sabina, která nejspíše myslela Vémolovu nepříliš přírodní těhotnou přítelkyni Lelu Ceterovou.

A to nebylo vše.

„Kéž by to tak u tebe platilo i třeba s erekcí viď,“ napsala Vémolovi Sabina a přilila tak olej do ohně.

Na to už ale bijec neměl slov.

Oba do sebe pěkně rýpou.

Oba do sebe pěkně rýpou.

Myslela to Sabina vážně? Prý šlo jen nevinné legrácky. 

Karlos, jak všichni dobře víme, je na mnohem „vyvinutější“ slečny a Sabina tak pravděpodobně ani neměla možnost zjistit, zda má bijec „tam dole“ nějaký problém.

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat