jít naiDNES.cz

Sabina z Vyškova, která si umyla zadek na Bali: Její ex kvůli ní skončil v kriminále!

Světová média včetně našich řeší českou youtuberku Sabinu Doležalovou, která si se svým přítelem uřízla pěknou ostudu na Bali. Krásná blondýna se nechala natočit u toho, jak jí přítel v chrámovém komplexu myje intimní partie ve svěcené vodě. „Tak šup, Sabinko, musíš se umýt svěcenou vodou. Aby nám ta fr*da sloužila až do smrti,“ říká ve videu autorka nahrávky. Pár se za mezinárodní trapas už omluvil. Mnoho lidí ale zajímá, kdo je youtuberka Sabina? Její minulost je poměrně zajímavá. Má slabost pro chlapce s vysokou hladinou testosteronu, její bývalý kvůli ní skončil v kriminále a proslavil ji kontroverzní kulturista Filip Grznár!

Sexy blondýnka Sabina Doležalová, která pochází z Vyškova u Brna, je velice populární zejména na sociální síti Instagram, kde ji sleduje přes 60 tisíc uživatelů. Živí se jako fitness trenérka a soutěží v bikiny fitness.

Ještě nedávno o ní ale nikdo nevěděl a její tělo nebylo samý sval!

Před čtyřmi lety se Sabina objevila ve videu známého kulturisty a youtubera Filipa Grznára. Fanoušci vulgárního svalovce se okamžitě zamilovali do jejího dokonalého pozadí.

Sabina Doležalová na jednom z videí youtubera a kulturista Filipa Grznára.

Sabina Doležalová v jednom z videí youtubera a kulturisty Filipa Grznára

Playboy ji podváděl?!

Na nahrávce cvičila v plzeňské posilovně spolu se svým tehdejším přítelem a dnes profesionálním kulturistou Filipem Šteflovičem.

Filip Šteflovič je hora svalů.

Filip Šteflovič je hora svalů.

Tehdy vypadali jako dokonalý pár. Typický playboy a lamač dívčích srdcí a vedle něj sexy blondýna s dokonalou figurou. 

Dlouho jim to ale nevydrželo. Sabina se tehdy na sociálních sítích svěřila, že ji svalovec údajně podváděl.

Kulturistu vystřídal MMA bijec

Brzy si Sabina našla nového chlapa. A opět to byla hora svalů. Tentokrát šlo o talentovaného MMA zápasníka Michala Kotalíka, který v minulosti zápasil v organizaci Oktagon.

Michal Kotalík, český MMA bijec, který skončil ve vězení.

Michal Kotalík, český MMA bijec, který skončil ve vězení.

S Kotalíkem vypadala zase šťastně. Společně natáčeli videa na YouTube. Dlouho spolu ale nevydrželi. Loni navíc jejich vztah dostal „nový náboj“.

Kotalík kvůli ní skončil v kriminále

Bijec Kotalík na svém Facebooku v září informoval, že byl odsouzen na čtyři roky za napadení před diskotékou. Kotalík se hájil tím, že pouze chránil ženu. A tou ženou byla kdo? Ano, správně, jeho ex Sabina Doležalová!

„Frajer mi típl cigaretu o zadek a propálil mi legíny na kůži za to, že jsem ho odmítla. A kromě plácání přes zadek mi sahal všude možně,“ napsala tehdy na sociální síti Sabina, která se podle svých slov s Kotalíkem nerozešla v dobrém a neměla mu tedy potřebu u soudu pomáhat.

„Bohužel po dlouhém soudním boji jsem byl odsouzen. Jakožto nikdy netrestaný, po snaze zastat se, jsem stejně v očích soudu byl shledán chodící zbraní a kvůli profesionální kariéře odsouzen,“ nechápal Kotalík.

Napadený přišel o slezinu

Podle soudního spisu se ale bijec do mladíka před diskotékou pustil o dost více, než jeho prohlášení naznačovalo.

Profesionální zápasník ho měl zmlátit takovým způsobem, že mladík skončil s dvoudobou trhlinou sleziny a prudkým krvácením do dutiny břišní v kolínské nemocnici. Slezina mu nakonec musela být odstraněna a napadený si odnesl trvalé následky.

Podle spisu Kotalík mladíkovi nejprve dal „hlavičku“ na nos. Poté ho měl mlátit a kopat na zemi.

Vypadněte z naší země, vzkazují Sabině a jejímu příteli lidé z Bali

Zpátky k Sabině. Ta si nedávno našla nového partnera a tím je fitness trenér Zdeněk Slouka. Ten na svém Facebooku uvádí, že žije na Bali. 

To se ale může brzy změnit. Na jeho profilu se začínají hemžit vzkazy místních občanů, kteří ho dost nevybíravým způsobem vyhánějí ze země.

„Nemáte žádný respekt. Zůstaňte ve své vlastní zemi, pokud nedokážete respektovat kulturu ostatních lidí. Všem říkáte, že jste nevěděli, že to byl chrám a svatá voda, ale je tam nápis a museli jste ho vidět, pokud nejste slepí. Pouze idiot by uvěřil, že někdo vstoupí do chrámu, ale neví o tom,“ píše Zdeňkovi jistý Benjamin.

„Vypadněte z naší země a už se nikdy nevracejte,“ přidává se další z rozzuřených občanů Bali.

Tak uvidíme, jestli se kráska a svalovec nebudou muset z dovolenkového ráje brzy stěhovat.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat