jít naiDNES.cz

Šokující video ze Sedlčan: Místní sígr Ondřej bije vrstevníka, ostatní mu pomáhají

Po sociálních sítích se šíří videonahrávka, ve které mladý chlapec brutálně mlátí svého vrstevníka. Ostatní se buď dívají, nebo ještě pomáhají agresorovi tím, že mláceného hocha přidržují. Incidentem, který se měl odehrát v Sedlčanech, se už zabývá policie. Podle místních za napadením stojí tamní sígr, jenž dělá problémy už dlouhodobě.

Na videonahrávku upozornil server eXtra.cz, který uvádí, že agresorem ve videu je sedlčanský sígr Ondřej P. Podle místních je to prý „známá firma“ a figuruje jako jakýsi lídr tamní party, jež přepadává ostatní děti. 

„Tohohle haj*la dobře známe. Doufám, že dostane pořádný trest. Mezi normálními lidmi nemá co dělat,“ píše na sociální síti Facebook paní Romana ze Sedlčan. 

Bitka, kterou zachycuje zmíněná nahrávka, se odehrála na jednom ze sedlčanských dětských hřišť v ulici Na Potůčku. Údajný agresor Ondřej si vybral výrazně slabší oběť a v přesile na ni zaútočil.

Do nebohého chlapce z neznámých důvodů vysypal mnoho ran, kopal do něj na zemi, šlapal mu na hlavu a mlátil ho také do břicha. A to všechno i přes to, že se napadený nijak nebránil a očividně se prát nechtěl.

„Vlastně každá ta rána mohla být poslední. Já se divím, že to ustál,“ popsal útok na mladíka svědek incidentu.

Nahrávka trvá minutu a půl, ale nejspíše nezachycuje celý incident. Není tak zřejmé, jak dlouho ve skutečnosti lynč trval.

Napadení přihlíželo mnoho dalších dětí. Nikdo z nich se chlapce nezastal. Někteří přítomní incident jen sledovali, jiní zase pomáhali agresorovi.

Podle výše uvedeného serveru se napadený chlapec bál jít incident nahlásit a skončil v nemocnici, kde mu zjistili otřes mozku a poranění v krajině břišní.

Údajný útočník Ondřej P. je prý starší patnácti let. Sedlčanská policie incident řeší jako výtržnictví a v současné době vyslýchá svědky. Je možné, že bude čin nakonec ještě překvalifikován.

Byli jste svědkem tohoto incidentu? Víte něco o řádění zmíněné sedlčanské party? Ozvěte se nám na tip@expres.cz.

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat