jít naiDNES.cz

Dvojnásobná vražda v Břeclavi?! Zabila seniora (†89) dcera kvůli majetku?

V Břeclavi našli dvě těla. Šlo o vraždu? | foto: Profimedia.cz

V domě v Břeclavi byla nalezena dvě těla bez známek života. Jednalo se o staršího muže (†89) a jeho zhruba padesátiletou spolubydlící. Podle vyšetřovatelů je pravděpodobné, že šlo o dvojnásobnou vraždu!

Mrtvoly ležely v domě v Šilingerově ulici.

„Dosud zjištěné okolnosti nasvědčují tomu, že by na úmrtí muže a ženy mohla mít podíl další osoba. Specialisté ohledávají místo činu a také vyslýchají sousedy a další možné svědky,“ sdělil serveru TN.cz policejní mluvčí Pavel Šváb.

Podle informací výše uvedeného webu byli oba mrtví vyššího věku. Policie se obrátila na tamní obyvatele a prosí všechny, kteří si všimli něčeho podezřelého v této lokalitě, aby se přihlásili.

„V této souvislosti se obracíme na veřejnost, která si mohla například všimnout podezřelého pohybu osob v okolí místa události. Kritickou dobou je čas mezi pondělní 20. hodinou a úterní 14. hodinou. Případné poznatky oznamte na linku 158,“ doplnil mluvčí.

Podle serveru Blesk.cz byl pravděpodobně zavražděný muž senior, který vedl spor o majetek s jednou ze svých dcer. 

Žena, se kterou žil, se k němu přistěhovala teprve nedávno. Podle sousedů prý dříve holdovala alkoholu, několik posledních let prý byla ale „čistá“.

Komentáře