Policisté našli tělo pětiletého Davida v nádrži. Otec se jeho vraždou mstil manželce

Pátrání po pětiletém Davidovi skončilo smutně. Chlapce nejspíš zavraždil jeho otec, který ho unesl. | foto: Internet

Po deset dní celé sousední Polsko s napětím sledovalo pátrání po pětiletém Davidovi. Toho z domova unesl vlastní otec, který krátce poté spáchal sebevraždu skokem pod vlak. Teď naděje zhasla, chlapcovo tělo bylo nalezeno ve vodní nádrži. Podle všeho ho otec ještě v den únosu zavraždil, zřejmě šlo o pomstu manželce, se kterou měl spory. A právě Davidova matka teď ještě bude muset chlapcovo tělo identifikovat.

Případ, který otřásl celým Polskem, má bohužel smutný konec. Policisté po desetidenním pátrání nalezli tělo pětiletého Davida, a to ve vodní nádrži nedaleko Varšavy. Jeho smrt má přímo děsivé pozadí.

Davida právě před deseti dny unesl vlastní otec Pavel. Nepochybně šlo o mstu manželce, která se od něj se synem tři týdny před událostí odstěhovala kvůli jeho finančním problémům způsobeným závislostí na hazardu. 

Ještě v den únosu Pavel matce svého syna zavolal, že už Davida nikdy neuvidí. Sám krátce nato spáchal sebevraždu skokem pod vlak.

Byť si každý uvědomoval, že muž pětiletému Davidovi s velkou pravděpodobností ublížil, lidé doufali v chlapcovo nalezení. Jak ale bylo zmíněno, policisté vypátrali už jen jeho tělo.

Pátrání po pětiletém Davidovi skončilo smutně. Chlapce nejspíš zavraždil jeho...

Pátrání po pětiletém Davidovi skončilo smutně. Chlapce nejspíš zavraždil jeho otec, který ho unesl.

Není pochyb o tom, že David zemřel násilnou smrtí. Otec Pavel měl čin podle všeho předem připravený, dva týdny před únosem přestal chodit do práce, a dokonce zavolal do školky, že syn bude nějakou dobu chybět. Policisté také v jeho autě našli stopy krve.

Nelze si ani představit, jakým peklem teď prochází Davidova matka. Po krušném manželství přišla o syna, deset dní žila v nejistotě s vědomím, že možná není živý, a teď se její obavy naplnily. 

To navíc není vše, policie ještě bude potřebovat, aby rodina s definitivní platností potvrdila identitu nalezeného těla. A to znamená, že si bude zdrcená matka muset Davidovo tělo prohlédnout.

Fotogalerie

Komentáře