jít naiDNES.cz

Tomáš uškrtil svou manželku Michaelu, její tělo zakopal! Měli spolu dvě děti

Jihomoravští kriminalisté vyšetřují případ vraždy čtyřicetileté Michaely z Kyjova. Matku dvou malých dětí měl v domě na okraji města zavraždit její manžel. Aby se na nic nepřišlo, tělo naložil do auta a zakopal pozemku bývalé cihelny u Bohuslavic.

Michaela zmizela už ve čtvrtek večer, krátce předtím si ještě psala s kamarádem. Od rána už po ženě pátrala policie. Zmizení nahlásila její matka.

Kriminalisté mimo jiné vyslechli i jejího o rok staršího manžela. V jeho výpovědi bylo hned několik nesrovnalostí. Zmizelá žena byla přes rok v rozvodovém řízení. Podle sousedů v domě manželů několikrát zasahovala policie, a to kvůli domácímu násilí a hlasitým hádkám.

Nakonec se muž vyšetřovatelům přiznal, že matku dvou malých dětí po hádce uškrtil.

Michaela B. byla matkou dvou dětí.

Michaela B. byla matkou dvou dětí.

Mrtvou manželku naložil do auta a odvezl do areálu vyhořelé cihelny. Muž nejprve nechtěl kriminalistům přiznat, kde zakopal tělo své manželky. Policie tak musela hledat na několika místech, pak se přemístili do cihelny, kde byli úspěšní.

„Muž nakonec v dalším z výslechů přiznal, že svou manželku ve čtvrtek večer po slovní rozepři zavraždil. Tělo pak zakopal poblíž města na poli,“ sdělil serveru iDNES.cz policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Michaela byla matkou dvou dětí předškolního věku. Vrahovi své ženy hrozí až osmnáct let za mřížemi.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:47 středa 4. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  25
 • Cože
  16
 • Sladký
  16
 • Super
  15
 • Trapas
  15
 • Haha
  12
Komentáře