Jen proto, že má velká prsa? Vémola a Lela žehlí včerejší hádku a údajnou nevěru

Lela bere svá slova zpět. Bylo to ale jen zamyšlení? | foto: koláž expres

Ještě včera se zdálo, že v domácnosti bijce Karlose Vémoly (34) a jeho těhotné prsatice Lely Ceterové (30) je pořádně rušno. Lela na sociální síti sdílela záhadný vzkaz, který by mohl naznačovat, že měl Karlos až příliš blízko k dámě, která má silikony doslova jako dva melouny. Dnes je ale všechno jinak. „Chtěla jsem jen ukázat, že rodina je na prvním místě!“ obrátila Vémolova partnerka. Tady něco nehraje.

Tímto vzkazem v pátek šokovala Lela Ceterová, která čeká holčičku s obávaným zápasníkem MMA. 

„Mnoho lidí se mě ptá, co se stalo. Moje odpověď zní, že pravda jednou vyjde na povrch,“ napsala Ceterová na Instagramu jako odpověď na předchozí sdělení. 

„Rodina je jen jedna. A tu ti ku*va nedá,“ uvedla poněkud dramaticky Lela.

Po těchto děsivých slovech všichni předpokládali, že se v domácnosti Vémoly a Lely něco děje. Mnozí vzkaz dokonce dávali do souvislosti se super silikonovou Kristhin Gómez (ano, je mnohem silikonovější než Lela), kolem níž se Vémola podezřele často motá a sleduje ji na Instagramu.

Jenže uplynul den a Lela Ceterová už svá slova bere zpátky.

Neadresovala jsem svůj status na Instagramu žádné konkrétní osobě. Ani jsem tam nikoho neoznačila,“ uvedla pro Blesk bývalá playmate. 

Svůj výlev najednou označila jen jako „filozofickou chvilku“. „Je to pouhý příspěvek na zamyšlení,“ tvrdí Slovenka, která se brzy stane poprvé matkou.

„V tomto unáhleném a rychlém životě mnoho párů čelí různým zkouškám života. Chtěla jsem pouze poukázat na to, že rodina je na prvním místě, a mrzí mě, když vidím, že krásné rodiny se mnohdy snaží poškodit různé ku*vy, které se snaží muže svést. Připadá mi v tom tato doba naprosto pokažená,“ filozofuje vnadná kráska.

Také Vémola se k vyhrocené situaci vyjádřil. 

„To člověk nemůže mít známé? Kristhin znám deset let, ještě z dob, kdy žila v Londýně. Dorazil jsem na její narozeniny a je z toho takové haló, a to jen proto, že má velká prsa a Lela vydala status na Instagramu,“ podivuje se Terminátor.

I když je dvojice zajedno a tvrdí, že vše je v pořádku, něco tady nesedí. Podobné výlevy, které sdílela Lela, žena většinou nepostuje jen proto, že ji přepadla filozofická nálada. 

Navíc Ceterová, navzdory vysokoškolskému titulu, nikdy kdovíjaké myslitelské tendence na odiv nedávala.

Je velmi podezřelé, že by ji zrovna takové „zamyšlení“ napadlo v době, kdy se Karlos motá kolem dámy se silikony přesně podle svého gusta. 

Zápasník MMA se totiž opakovaně nechal slyšel, že v jeho představách by žena měla mít doslova obrovské poprsí. Velká ňadra jsou pro jeho oči nedostačující. 

Minimálně v tom by Kristhin mohla splňovat Karlosovy požadavky.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat