jít naiDNES.cz

Sexy MMA zápasnice Katka: Dříve go-go tanečnice, dnes drsná mlátička!

Podívejte se na proměnu go-go tanečnice v drsnou MMA zápasnici. | foto: Facebook/Instagram

Organizace Oktagon MMA nedávno představila unikátní reality show Projekt Y. Účastní se jí čtyři ženy z Česka a Slovenska, které budou mít půl roku na to, aby se připravily na zápas v kleci. Bezpochyby nejextravagantnější zápasnicí je potetovaná česká sexbomba Kateřina Klinderová (27). Těžko říct, jestli je peprnější její minulost, nebo její profily na sociálních sítích...

Kateřina si v minulosti přivydělávala jako go-go tanečnice na diskotékách a později vedla i noční klub. Na toto období vzpomíná celkem ráda.

„Vlastně mě to jen bavilo. To, že za to byly peníze, bylo prostě plus. Postupem času mě to už ale nebavilo tolik. Spíše ti lidé okolo mě přestali bavit úplně. Hudba, na kterou jsem tančila, byla čím dál tím horší a lidi čím dál tím vyjetější,“ říká v rozhovoru pro Expres.cz sexy divoška, která má plné tělo kérek.

„Mám potetované obě ruce a pár blbostí okolo. Je to zhruba 20 až 30 procent mého těla. Něco jsou vzpomínky na nějaké období, ale tetování beru jako umělecké dílo a chci, aby to reflektovalo moji osobnost a tvorbu mého tatéra,“ svěřila se nám Kateřina, která má v současné době vlastní byznys s parukami a podnikání se chce věnovat i po Projektu Y.

A ráda také nosí paruky.

A ráda také nosí paruky.

S bojovými sporty neměla Kateřina před vstupem do reality show prakticky žádnou zkušenost. Se svou vysokou postavou ale mezi ženami jistě budí respekt a navíc v minulosti už tvrdé rány rozdala.

„Párkrát proběhla menší bitka, když jsem byla někde napitá, ale jinak nic extra. Vždy nás někdo zastavil. V osobním životě jsem pasivní agresor, spíše hodně nadávám, než abych musela používat sílu. S mojí výškou si na mě nikdo většinou ani nedovolí, takže jsem ani neměla důvod,“ říká začínající MMA bojovnice.

Teď se Kateřina chystá na zápas v kleci.

Teď se Kateřina chystá na zápas v kleci.

Na sociálních sítích Kateřina sdílí často velice žhavé snímky. S nahotou nejenže nemá problém, ale má k ní velice vřelý vztah!

„Ačkoliv jsem heterosexuálka, tak se mi líbí ženská nahota a ženské tělo. Vzhledem k tomu, že jsem pracovala ve strip klubech, tak k tomu mám blízký vztah. Neberu to podřadně ani u sebe. Nemám s tím problém, pokud to není zavádějící, sprostý a laciný,“ vysvětlila nám svou zálibu v sexy fotkách Kateřina.

Dříve se živila jako go-go tanečnice.

Dříve se živila jako go-go tanečnice.

Jak již bylo výše řečeno, bojovým sportům se Kateřina nikdy nevěnovala. Za několik měsíců, co se připravuje na svůj první zápas, si už ale stihla mezi zápasníky v České republice najít svůj vzor.

„Vždy mi byl sympatický Makhmud Muradov. Zhlédla jsem se v něm i kvůli jeho výšce. Je to můj vzor, hrozně si ho cením,“ řekla na závěr potetovaná sexbomba, pro niž se MMA stalo vášní a chce se tomuto bojovému sportu věnovat i dále.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:23 1. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  45
 • Haha
  19
 • Trapas
  18
 • Tvl
  18
 • Cože
  15
 • Sladký
  11
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat