jít naiDNES.cz

Bývalka MMA bijce Vémoly: Karlos o mé nevěře lže! Vykopl dveře a zbil mého milence

Bývalka Karlose Vémoly vrací úder! | foto: Koláž Expresu

Nejslavnější český MMA zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola (33) nedávno pokřtil svou biografii s názvem Lvi žerou první. V knize mimo jiné dost konkrétně popisuje, jak svou bývalou přítelkyni, sexbombu a playmate Denise Ayverdi (30), načapal při nevěře s milencem. Jejich sexuální hrátky se dokonce měly odehrávat v Karlosově bytě. Vnadná modelka si celou věc ale pamatuje úplně jinak...

„Nachytal jsem je. Sice měli zamčeno, ale normálně jsem prošel futry a její milenec mě napadl. Dostal jsem facku,“ píše se v knize Karlose Vémoly.

Redakce Expres.cz oslovila modelku Denise Ayverdi, která s Karlosem Vémolou chodila zhruba tři roky. Ta populárního MMA bijce označila za lháře a popsala nám, jak podle ní k výše popsané události došlo.

„V tu dobu jsme spolu už skoro rok nebyli a navíc nešlo o jeho byt. Jednalo se o byt, kde žiji už sedm let v pronájmu. Karlos ani neměl klíče, musel proto vyrazit dveře,“ začala své vyprávění Denise.

S tím ale Vémola nesouhlasí. „Je zajímavé, že tvrdí, že jsme spolu v tu dobu už nebyli, ale přitom jsme se tři dny před tím incidentem vrátili z dovolené v Thajsku,“ řekl serveru VIP sport úspěšný MMA zápasník.

„On chodil s Andreou Neumannovou (další playmate, pozn. red.) a my spolu jeli do Thajska a ještě jsme přemýšleli, že se k sobě možná vrátíme. Ale nešlo to,“ vysvětlila Denise.

V dobách, kdy spolu chodili.

V dobách, kdy spolu chodili.

Modelka se také pozastavuje nad Vémolovým tvrzením, že ho její milenec napadl. On ho rozhodně první nenapadl. Snažila jsem se ho před Karlosem bránit, ale nešlo to. Kdo by dobrovolně napadal Karlose? Jedině blázen,“ má jasno sexbomba, podle níž její milenec skončil v nemocnici a byl tři týdny na neschopence. „Karlos ho mlátil pěstmi do hlavy,“ svěřila se kráska.

Denise se dále svěřila, že ona nebyla tou, která by ve vztahu začala jako první podvádět svého partnera. 

„On mě podváděl celé tři roky od prvního dne. Věděla jsem i s kým. Vždy se to ke mně dostalo. Regulérně měl vztah ještě s dalšími dvěma ženami. Já jsem mu to odpouštěla, ale pak jsem taky někoho potkala. V té své knize není vůbec upřímný. Půlka z toho, co napsal, jsou lži,“ říká modelka, která se před časem objevila na titulní stránce pánského magazínu Playboy.

Denise je opravdu kus.

Denise je opravdu kus.

S Karlosem Vémolou si modelka podle svých slov prožila dost silný vztah, který ji pravděpodobně hodně zocelil.

„Život s ním byl jako z filmu. Když jsme se poznali, nebyl ještě ani tak slavný, ani bohatý. Byl to můj první velký vztah. Pořád se něco dělo. Prožila jsem s ním soudy a vězení. Jeho psycho přítelkyni, která mi vyhrožovala, že si mě najde a něco mi udělá. Neměli jsme chvilku klid. Pak začal být úspěšný a bylo toho na něj hodně, tak neměl čas. Do toho na mě hodně žárlil, ale já na něj taky. Byl moje životní láska, ale už s ním nechci mít nic společného. Když jsme spolu byli, tak ho jeho bratr nahrál, jak si užívá se třemi holkami najednou. Už to zachránit nešlo,“ vzpomíná Denise, která ale své bývalé lásce přeje jen to nejlepší, a dokonce Karlosovi schvaluje jeho současnou partnerku Lelu Ceterovou.

Do očí se Lele podívá málokdo.

Do očí se Lele podívá málokdo.

„Je to krásná ženská. A určitě na něj platí více, než jsem platila já. Já jsem byla až moc hodná tenkrát,“ zakončila vnadná playmate.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 čtvrtek 29. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  82
 • Haha
  37
 • Super
  27
 • Sladký
  23
 • Tvl
  23
 • Cože
  15
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře