jít naiDNES.cz

Místní o vražedkyni z Přerova: Byla to fajn holka, změnily ji drogy a nový přítel!

Českem otřásla další vražda malého dítěte. Svou teprve tříletou dcerku měla podle dostupných informací umlátit třiadvacetiletá Alena z Přerova. Místní o ní mluví jako o drogově závislé potížistce. Objevují se ale tací, kteří tvrdí, že ženu změnil až její současný přítel Václav, jenž ji do drog údajně stáhl.

Na sociální síti Facebook se paní Alena prezentovala jako dokonalá matka. Sdílela neustále společné snímky s dcerou, na nichž ji něžně objímala a líbala. 

Za to, jak má krásného potomka, sklízela chválu ze všech stran a očividně jí to dělalo dobře. Byla na svou dceru hrdá.

Těžko pak vysvětlit totální zkrat, k němuž mělo dojít ve středu v přerovském činžáku, kde Alena se svou dcerou žila. Holčičku měla třiadvacetiletá matka umlátit a její bezvládné tělo poté schovat v pračce.

Alena se svou dcerkou.

Alena se svou dcerkou

Údajně měla být pod vlivem drog. Podle místních se předávkovala a po zrůdném činu běhala nahá a zakrvácená po domě i po ulici a křičela blíže nespecifikované výrazy o satanovi. 

„Křičela nějakou adresu, když ji policie zadržela. Jeli s ní na tu adresu, žije tam její další příbuzná. Ta se hned zajímala, kde má holčičku. Policie až tak zjistila, že žena má malé dítě, a šla k ní do bytu, kde holčičku našli mrtvou,“ svěřil se TN.cz očitý svědek incidentu, který připomínal scénu z děsivého hororu.

Jak se ale z – na první pohled – slušné dívky a milující matky stala bezcitná vražedkyně? Podle místních je za tím hlavně její nový přítel Václav a také drogy, do kterých ji zatáhl. 

„Ještě nedávno to byla fajn holka,“ vyjádřila se na adresu Aleny její známá.

„Puso, miluju tě, děkuji, že jsi tu pro mě, vážím si toho,“ napsala svému milému Alena koncem července.

Václav Alenu v bytě pravidelně navštěvoval.

Václav Alenu v bytě pravidelně navštěvoval.

Otec zabité holčičky je prý na rozdíl od Aleny a Václava spořádaný člověk.

„Je mi moc líto, že se před časem rozešla s tatínkem holčičky. Otec se o malou i po rozchodu ukázkově staral a bral si ji na víkendy. Platil na ni, vše jí kupoval. Malá měla hodně volnou výchovu. Ale byla to neuvěřitelně hodná a krásná holčička,“ řekla TN.cz žena, která Alenu velmi dobře zná, ale chtěla zůstat v anonymitě.

Sociálními sítěmi se šíří informace, že se otec snažil získat svou dceru do péče. Věděl, jakým způsobem se o ni Alena s přítelem Václavem starají, a chtěl to zastavit. Bohužel se mu ale holčičku zachránit nepovedlo.

Holčička měla zemřít násilnou smrtí.

Holčička měla zemřít násilnou smrtí.

Přerovský případ v mnohém připomíná událost, k níž došlo před nedávnem v obci na Benešovsku. Tam měla sedmatřicetiletá Martina zabít svého syna Dominika (†6) v den, kdy měl soud rozhodnout o opatrovnictví. Jeho tělo schovala ve sprchovém koutu.

O chlapce se podle místních nestarala zrovna ideálně a do péče ho už dlouhou dobu chtěl získat jeho otec Lukáš. Snažil se však marně.

Oběma ženám v případě prokázání viny hrozí až doživotní trest.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře