jít naiDNES.cz

Chcete zhubnout? Tohle nedělejte! 20 fitness nesmyslů, kterým nesmíte věřit

Jeden z mých kolegů mě začátkem roku překvapil tím, že si koupil posilovací lavici (mimochodem za velmi nekřesťanské peníze) a hodlá na ní pravidelně cvičit sklapovačky. Nejspíše tak chce po bujarých vánočních večírcích konečně najet na zdravý životní styl a hodit se do formy. První dny jsem se mu nemohl přestat posmívat a stejně na tom byli i ostatní. Po chvíli mi ale došlo, že podobně nesmyslné nápady mají jistě i jiní lidé, kteří touží po dokonalém těle. A aby se podobně jako můj kolega nestali pouze terčem posměchu, ale konečně se sebou opravdu něco udělali, rozhodl jsem se sepsat dvacet těch nejstupidnějších nápadů, jimiž se lidé častokrát řídí v honbě za „lepším já“. Snad vám to k něčemu bude a podobným bludům už nikdy neuvěříte!
Ladislav Hrejzek Expres.cz
  18:38
1/10

1.Chceš zhubnout tu „pneumatiku“ na břiše? Dělej sklapovačky každý den!

Pravda: Žádné lokální hubnutí neexistuje. Vždy hubnete celé tělo. Navíc platí pravidlo, že břicho se „dělá v kuchyni“. Tudíž tu „pneumatiku“ a vlastně všechny ostatní špeky shodíte tím, že budete dlouhodobě v kalorickém deficitu. Žádný jiný způsob není. Chvíli to ale bude trvat.

via GIPHY

2.Po šesté hodině nesmíš už ani sousto. To se pak to jídlo ukládá do tuků a to bys tedy nechtěl!

Pravda: Je téměř jedno, kdy jíte. Jde jen a jen o celkový kalorický příjem za den. Pokud jdete spát o půlnoci, klidně si v deset večer dejte své poslední jídlo.

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:38 15. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  115
 • Trapas
  29
 • Haha
  27
 • Cože
  22
 • Tvl
  17
 • Sladký
  14
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat