jít naiDNES.cz

Férovka? Fitness maniaci zbili Adama (21). Chtěli ho zabít, rvačku si nahrávali!

Adam dostal šílenou nakládačku. | foto: Reprofoto Pluska

K naprosto nechutnému napadení došlo před posilovnou ve slovenském městě Levice. Čtyři „fitness maniaci“ si vyšlápli na jednadvacetiletého vyhazovače Adama. Ten jen zázrakem přežil! Mladíci si navíc vše nahrávali na mobil.

Napadený Adam pracuje na diskotéce coby vyhazovač i se svým bratrem. Agresory, kteří ho teď brutálně zbili, už několikrát napomenul. „Nikdy jsme se s nimi však fyzicky nestřetli,“ uvedl.

Teď měl Adam štěstí, že po děsivé nakládačce vůbec žije. A proč vlastně k drsné bitce došlo? Mladík se prý pouze zastal své přítelkyně, které čtveřice hulvátů v minulosti vyhrožovala.

„Doma mi to s pláčem vyprávěla, a tak jsem tam šel si to s nimi vysvětlit, že proč do toho celého zatahují i ji, která s tím nic nemá. A tehdy mě napadli,“ řekl Adam serveru Pluska.sk.

Adam si za nimi přišel původně promluvit, oni ale o diskusi nestáli! „Zemřeš, kámo! Jsi mrtvý!“ křičeli na něj.

Dostal pořádnou nakládačku.

Dostal pořádnou nakládačku.

„Tehdy mě Dominik chytil za jednu ruku, Juraj za druhou a Adrián mi dal několik úderů do tváře. Ale takových, že jsem měl po nich zakrvácené oko, na které jsem téměř nic neviděl. Potom mě ti dva pustili a Juraj začal to, co následovalo, nahrávat,“ popsal brutální útok jednadvacetiletý vyhazovač Adam.

Čtyři svalovci se vrhli na Adama a své řádění si ještě nahrávali.

Čtyři svalovci se vrhli na Adama a své řádění si ještě nahrávali.

Poté, co jeden z mladíků přestal nahrávat, krvavá řež pokračovala. 

„Spadl jsem na zem a vlastně jsem se nedokázal bránit, jelikož jsem měl celé oko krvavé a téměř jsem na něj neviděl, začali mě ještě kopat. Kopali do mě Dominik, Juraj i Adrián. Přestali až potom, když to uviděli moji kamarádi a utíkali mi na pomoc. Tehdy naskákali do aut a odjeli pryč,“ řekl Adam.

Adam má štěstí, že přežil.

Adam má štěstí, že přežil.

Adam už stihl na čtyři svalovce podat trestní oznámení. Nepochopitelný útok se na něm ale řádně podepsal. 

Takto Adam dopadl.

Takto Adam dopadl.

V nemocnici mu zjistili odtržený sval na dolním i horním víčku, zlomenou lícní kost a mírné posunutí čelisti. Už dvakrát mu operovali oko, zašívali horní i dolní víčko a brzy ho čeká operace tváře.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:51 čtvrtek 1. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  16
 • Tvl
  14
 • Haha
  10
 • Sladký
  9
 • Super
  8
 • Cože
  8
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat