Chcete zhubnout? Tohle nedělejte! 20 fitness nesmyslů, kterým nesmíte věřit

17. března 2019

Toužíte po dokonalém těle? Těchto 20 věcí tedy ani náhodou nedělejte! | foto: Dailymail.co.uk

Jeden z mých kolegů mě začátkem roku překvapil tím, že si koupil posilovací lavici (mimochodem za velmi nekřesťanské peníze) a hodlá na ní pravidelně cvičit sklapovačky. Nejspíše tak chce po bujarých vánočních večírcích konečně najet na zdravý životní styl a hodit se do formy. První dny jsem se mu nemohl přestat posmívat a stejně na tom byli i ostatní. Po chvíli mi ale došlo, že podobně nesmyslné nápady mají jistě i jiní lidé, kteří touží po dokonalém těle. A aby se podobně jako můj kolega nestali pouze terčem posměchu, ale konečně se sebou opravdu něco udělali, rozhodl jsem se sepsat dvacet těch nejstupidnějších nápadů, jimiž se lidé častokrát řídí v honbě za „lepším já“. Snad vám to k něčemu bude a podobným bludům už nikdy neuvěříte!
1/10

1.Chceš zhubnout tu „pneumatiku“ na břiše? Dělej sklapovačky každý den!

Pravda: Žádné lokální hubnutí neexistuje. Vždy hubnete celé tělo. Navíc platí pravidlo, že břicho se „dělá v kuchyni“. Tudíž tu „pneumatiku“ a vlastně všechny ostatní špeky shodíte tím, že budete dlouhodobě v kalorickém deficitu. Žádný jiný způsob není. Chvíli to ale bude trvat.

via GIPHY

2.Po šesté hodině nesmíš už ani sousto. To se pak to jídlo ukládá do tuků a to bys tedy nechtěl!

Pravda: Je téměř jedno, kdy jíte. Jde jen a jen o celkový kalorický příjem za den. Pokud jdete spát o půlnoci, klidně si v deset večer dejte své poslední jídlo.

via GIPHY

1/10
Ohodnoťte článek

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:38 pondělí 15. července 2019. Anketa je uzavřena.

  • 115
  • 29
  • 27
  • 22
  • 17
  • 14
Komentáře