jít naiDNES.cz

Zdeněk Godla v tom není sám! Kdo z českých celebrit se také topil v dluzích?

Vyplulo na povrch, že hvězda seriálu Most! Zdeněk Godla (48) dluží, kam se podívá. Ani sláva ho před exekutory nedokáže uchránit. Ba naopak, je jim ještě více na očích. Ale není sám, kdo ze slavných na vlastní kůži zažil, jaké je to dlužit statisíce a bát se každý den o svůj majetek. Kdo z celebrit také bojoval s pohledávkami?
Lucie Šaléová   16:05
1/6

I herci, zpěváci, umělci jsou jen lidé z masa a kostí. Dokážou udělat pořádné přešlapy, za které doslova pořádně platí. I oni měli sny v podnikání, nebo si prostě jen půjčili na lepší život. Jenže pak najednou zjistili, že už nemají z čeho splácet.

Herec Zdeněk Godla v tom rozhodně není sám, kdo dennodenně řeší návštěvy exekutorů. Ani slavné tváře jim nepomohou v tom, jak se dostat z dluhové pasti. Někdo z nich dokonce pomýšlel i na sebevraždu. Kdo dlužil, kam se podíval?

Jiří Pomeje (†54), herec, producent

Známému herci zlomila vaz touha po vlastním filmu. I když si do svého snímku Andělská tvář dosadil opravdu skvělé herce, ani to mu nezaručilo úspěch a z filmu se stal propadák, který nasekal jen samé dluhy, ale žádný zisk nepřinesl.

Jiřího Pomejeho netrápí jen dluhy, ale také chabé zdraví.

Jiřího Pomejeho netrápí jen dluhy, ale také chabé zdraví.

Jeho dluh se vyšplhal cca na šedesát milionů korun, herec se kvůli němu dostal dokonce i před soud. Pomeje byl obviněn, že zpronevěřil peníze. A táhne se to s ním celý život.

Dluhy zatížil i své tři manželky, nyní jsou součástí jeho pozůstalosti.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:05 1. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  29
 • Tvl
  28
 • Super
  16
 • Cože
  16
 • Haha
  14
 • Sladký
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat