jít naiDNES.cz

Vypadám jako rozmáčklý kebab, komentoval Godla svůj nástup do Ordinace

Hvězda seriálu Most! Zdeněk Godla (43) má za sebou první natáčecí den v Ordinaci v růžové zahradě 2. Podle svých slov si ho užil, mrzí ho snad jen fakt, že mu tvůrci zakázali návštěvy oblíbeného salonu. „Nesmím do kadeřnictví, protože se nesmím holit ani stříhat. Vypadám jak rozmáčklý kebab,“ vtipkoval o svém novém vzhledu na sociální síti.

„Bylo to úplně super. Bál jsem se, že to budu kazit, ale myslím, že to probíhalo v pohodě,“ zhodnotil Zdeněk Godla svůj první natáčecí den v Ordinaci, kde mu připadne role nevlastního bratra doktora Švarce, kterého hraje Martin Zounar.

„První obrazy jsem točil právě s ním, pak taky s Robertem Jaškówem a Romanem Štabrňákem, všichni byli super, byla i sranda. Cítil jsem se tam dobře, skoro jako doma,“ pronesl a současně přiznal počáteční obavy.

„Ráno jsem byl nervózní, slyšel jsem o Ordinaci, že to je továrna, ale nemyslím si to. Všechny obrazy jsme nejprve nazkoušeli, a tak jsem přesně věděl, co dělat. V Ordinaci se mi fakt moc líbí,“ doplnil herec, jehož proslavil komediální seriál Most!, který s velkým úspěchem odvysílala Česká televize.

Zdeňka Godlu uvidí diváci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 v prvních dílech nové sezony. A nebude jedinou její novou tváří. 

Zatímco Godla okoření dějovou linku populární seriálové dvojice Boba a Heluš (Martin Zounar a Martina Randová), do příběhu rodiny Čestmíra Mázla (Petr Rychlý) přijde v roli lékaře Martina charismatický Pavel Řezníček.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:04 7. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  23
 • Haha
  19
 • Tvl
  18
 • Sladký
  16
 • Super
  15
 • Cože
  13
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře