jít naiDNES.cz

Zdeněk Godla dostal od tvůrců Ordinace nůž na krk. Co provedl?

Zdeněk Godla dostal šanci, na kterou mnozí herci čekají celý život. On si jí ale, jak se zdá, neváží. Podle informací Expresu totiž doslova kašle na natáčecí řád seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde nově ztvárňuje roli bratra Martina Zounara alias Boba Švarce. Představitel Franty ze seriálu Most! nám dokonce přiznal, že už dostal nůž na krk!

Nevídaný herecký talent. Tak se mluví o Zdeňku Godlovi, který je bez nadsázky hereckým objevem tohoto roku. I proto mu scenáristé nováckého seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 ihned nabídli roli na míru. 

Po pár týdnech natáčení toho ale možná litují. Godla totiž nepatří mezi nejdochvilnější umělce, což nám také i přiznal.

„Dojíždění je velmi náročné. Někdy jezdím celý týden, takže každý den. Když se s natáčením začíná v pět ráno, tak vyjíždím ve tři. Někdy přespím u synovce, který bydlí v Petrovicích, ale to je výjimečně,“ přiznal nám Godla, kterého jsme se na rovinu zeptali, zda se mu stává, že zaspí. 

A takovou upřímnost jsme od něj nečekali.

„Stává se, že přijedu pozdě. Už mockrát jsem přijel pozdě. Párkrát mi to odpustili. Pak jsem dostal vynadáno, řekli mi, abych jezdil načas. Teď mi například říkají, že mám natáčení od 12:30, přitom se nakonec na místě dozvím, že začínám ve 13:30,“ prozradil talentovaný herec, jenž má víc štěstí než rozumu. Jeho prohřešky se totiž zatím obešly bez finančního postihu.

Nutno říct, že Godla dost dobře ví, co má, a rozhodně o to přijít nehodlá. 

„Na ten život jsem si zvykl a baví mě to. Jsem neustále v jednom běhu. Kdybych o to přišel, byl bych zase v p*deli,“ uzavřel Godla.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat