Trapas v Prostřenu: Hostitel si pozval Frantu ze seriálu Most!, ostatní ho nepoznali

Tak tohle se vážně nepovedlo! V oblíbené kuchařské show Prostřeno se jako zvláštní host objevil populární romský herec Zdeněk Godla (43), který se proslavil rolí Franty v seriálu Most! Přišel ke stolu jako hvězda, ale čekala ho studená sprcha!

Hostitel Oliver z Mostu si pro své hosty přichystal velice originální překvapení. Místo tradiční zábavy v podobě vyrábění různých vzpomínkových předmětů se domluvil se svým kamarádem, hercem Zdeňkem Godlou, aby přišel a usedl na chvíli ke stolu. 

Ten neváhal a pozvání přijal. Jenže problém byl v tom, že hosté vůbec netušili, kdo to je!

„Dobrý večer,“ pozdravil všechny u stolu Zdeněk Godla alias Franta z Mostu!, který jistě čekal vřelé uvítání a možná i menší ovace. Těch se ale nedočkal.

„Já se přiznám, že jsem ten seriál nikdy neviděl,“ řekl jeden z hostů a přidala se i jediná žena v partě. „Také nevím, o co jde,“ řekla. 

„Kdybych ten seriál viděl, tak bych reagoval trochu jinak. Neměl jsem se ho na co zeptat,“ vysvětlil svůj nezájem o herce host.

Godlu čekal v Prostřenu šok.

Godlu čekal v Prostřenu šok.

Godlu u stolu poznal jen jeden jediný soutěžící. „Tím, že Oliver přivedl Zdeňka Godlu, nasadil ostatním laťku hodně vysoko,“ řekl k nečekanému překvapení.

Ještě zvláštnější na celé události je fakt, že Prostřeno se tento týden odehrává v Ústeckém kraji, tedy tam, kde by měl být představitel „cikána Franty“ slavný na každém rohu. Zdá se, že opak je ale pravdou!

Fotogalerie

Komentáře