jít naiDNES.cz

Godla o údajném podvodu: Vrazili mi do ruky tisícovku na benzín jako zálohu

Zdeněk Godla alias Franta promluvil. | foto: Tilen Vajt

Zdeněk Godla (42) po úspěchu seriálu Most! zažívá i opačnou stranu slávy. Pořadatel hudební akce obviňuje herce z toho, že si vzal peníze předem a na práci se pak vykašlal. Godla se proti nařčení ostře ohradil a tvrdí, že mu zálohu vnutili a dopředu věděli, že jeho účast je nejistá.

Zdeňka Godlu, představitele popeláře Franty, obviňuje z podvodu Miroslav Kima, promotér hudební akce v Duchcově.

Romský herec prý dostal zálohu, ale nakonec kvůli natáčení seriálu Ordinace nedorazil. Podle pořadatele jim Godla způsobil finanční škodu, protože měl být hlavní hvězdou večera.

„Zaplatil jsem mu tisíc korun zálohu, jenomže jsem přišel o peníze za DJ, ochranku a veškeré další náklady kolem akce, která se kvůli jeho neúčasti neuskutečnila,“ sdělil nám Kima.

Vyjádření Zdeňka Godly se však diametrálně liší.

„Slíbil jsem sice, že na zmíněnou akci dorazím, ale sdělil jsem, že je to padesát na padesát, protože jsem nevěděl, do kolika budu točit. Oni mi řekli, že je to jedno, pokud dorazím do 17. hodiny, protože mají akci od 16 do 18 hodin. Natáčení ale skončilo v půl šesté, a než bych dorazil do Duchcova, bylo by osm večer. Do toho mi volal Julius Oračko, že tu akci zrušili, protože nedorazila kapela,“ popsal svou verzi události Godla, jehož jsme se zeptali i na zmíněnou zálohu, kterou si měl od Kimy vzít.

Godla ale tvrdí, že si o žádné peníze neřekl. „Ten pán mi nacpal za benzín tisíc korun jako zálohu. Nevím, jak to myslel. Já jsem se mu ale omluvil. Volal jsem mu a nezvedl mi telefon. Nechápu, proč mě takto obviňuje a tvrdí, že se to nestalo poprvé. O ničem podobném nemám ponětí,“ uzavřel herec, který chce očistit své jméno a je připraven Kimovi vrátit tisícikorunovou zálohu.

Ten po něm ale požaduje investovaných 25 tisíc. Tak jsme zvědaví, jak tento spor dopadne.

Fotogalerie

Komentáře