jít naiDNES.cz

Splácí Zdeněk Godla své dluhy? Insolvenční rejstřík odhalil pravdu!

Je Zdeněk Godla opravdu v insolvenci? | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Platí Zdeněk Godla své dluhy? Expresu sice minulý týden tvrdil, že vstoupil do insolvence, veřejný rejstřík říká ale něco jiného. Snaží se herec mlžit a vyhýbat se placení svých závazků?

Jak jsme vás informovali, Zdeněk Godla, známý jako Franta z Mostu!, se nejenže vozí v luxusní audině, kterou již stihl nabourat, ale Expresu dokonce i přiznal, že si objednal auto značky Škoda Superb třetí řady.

Na tom by nebylo nic špatného, kdyby předtím nestihl nasekat 22 exekucí v celkové výši 915 935 korun. Sám herec, který nově získal roli v novácké Ordinaci v růžové zahradě 2, se navíc nechal v červnu slyšet, že právě tato práce snů mu má pomoct se splacením dluhů.

„Shromažďuji si to, takže je to super. Protože mám toho víc, tak si z každého něco shromažďuji, a až to bude celé, tak právníci to dají dohromady a zaplatí se to,“ citoval ještě v červnu herce deník Aha!

Když jsme se ho ale na stejný dluh zeptali minulou středu krátce po poledni, řekl nejprve, že se k tomu nebude vyjadřovat, protože jde o jeho soukromou záležitost.  O několik hodin později ale potvrdil, že dluhy začal splácet.

„Své dluhy se snažím poplatit. Vstoupil jsem do insolvence. Je to tak pro mě lepší. Platím pořád dost, ale budu to splácet rychleji. Mám ji na pět let, ale za dva roky jsem z toho venku,“ sdělil nám Godla na tiskové konferenci televize Nova.

Když jsme se jeho slova pokusili ověřit v insolvenčním rejstříku, nenašli jsme žádný záznam. Znovu jsme tak Godlu kontaktovali a poprosili jsme ho, zda by nám to mohl vysvětlit. Nemohl. Ačkoliv si naši zprávu přečetl, do vydání článku nám neodpověděl.

Splácí Zdeněk Godla své dluhy a jenom se při jeho smůle záznam o jeho insolvenci jaksi ztratil, nebo jenom chtěl našemu reportérovi zavřít ústa, protože už i jemu bylo trapné, že se svým dluhům stále nepostavil čelem?

Zatím to vypadá spíš na druhou variantu. Pokud tomu tak opravdu je, Godla musí jenom doufat, že se dluh nebude zvyšovat.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat