Meghan a Harry mohou být v klidu! 5 horších trapasů z královských svateb

Královská svatba se kvapem blíží a nastávající manželé mají nepochybně plnou hlavu starostí, aby vše vyšlo tak, jak má. Zvláště pak nevěsta Meghan Markle, která až do dnešního dne například netušila, kdo ji místo nemocného otce povede k oltáři. Jejich starostem se přitom rozhodně není co divit, vždyť historie královských svateb je drobnými skandály ženichů a nevěst prošpikovaná!

  19:03
1/6

Migréna, přeřeknutí a plačící družička

O tom, jak stres při jedné z nejsledovanějších společenských akcí světa dokáže s člověkem zamávat, se spolehlivě přesvědčila například princezna Diana s princem Charlesem.

Jejich svatba sice na první pohled působila idylicky, ve skutečnosti tomu tak úplně nebylo. Diana například po celou dobu trpěla nesnesitelnou bolestí hlavy, kterou jí způsobila především nezvykle těžká korunka. A rozhodně jí nejspíš nepomohlo, že na sebe omylem vylila celou lahvičku parfému a její čichové smysly zřejmě dostávaly po celý den pořádně zabrat.

Oba dva si také prožili perné chvilky přímo u oltáře. Nervózní Diana u něj omylem překřtila Charlese Philipa na Philipa Charlese, chyba se pak do svatební řeči vloudila i jejímu manželovi.

Svoje si na královské svatbě užila i princezna Diana.

Svoje si na královské svatbě užila i princezna Diana.

Vrcholem všeho pak byla jedna z družiček, která během svatby zakopla a začala brečet, načež ji Diana musela začít horlivě uklidňovat. Nešťastným děvčátkem byla pravnučka Winstona Churchilla.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:03 15. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  17
 • Cože
  16
 • Sladký
  16
 • Tvl
  15
 • Super
  11
 • Trapas
  11
Komentáře