jít naiDNES.cz

Svatba Meghan a prince Harryho? Největší omyl v historii, varuje bratr nevěsty

Schyluje se k další události, která se zapíše do historie lidstva. Za necelé dva týdny si totiž princ Harry řekne ano s americkou herečkou z „Kravaťáků“ Meghan Markle. Když už se zdálo, že královna vzala rozvedenou Američanku na milost a Britové si ji oblíbili, objevil se v médiích ručně psaný dopis, který má být varováním: Ještě je čas svatbu zrušit, bude to největší omyl v historii královských svateb! Toto byste jistě nečekali od bratra samotné Meghan!

Thomas Markle (51) je starší sourozenec Meghan Markle (36), nastávající prince Harryho. Dva týdny před svatbou sdílel v magazínu The Touch dopis, v němž prince Harryho (33) před Meghan varuje. „Ještě není pozdě svatbu zrušit! Bude to největší chyba v historii královských svateb! Meghan je domýšlivá, znuděná a povrchní, zesměšní celé královské dědictví!“ nešetří silnými výroky nevlastní bratr Meghan Markle v ručně psaném dopise a v následujících slovech přiostřuje.

Meghan pro tebe není ta pravá žena a divím se, že nevidíš její pravou tvář. Stárnoucí céčková hollywoodská hvězda se snaží udělat ze sebe princeznu. Ona chce působit dobrosrdečně jako Diana, ale ta na rozdíl od Meghan byla opravdu dobrá,“ tvrdí navíc Thomas.

V médiích se rozmazávalo dokonce i to, že Meghan údajně nemluví s otcem, se kterým ji nepojí zrovna idylické vztahy. Tato informace byla každopádně neověřená a v jiných článcích se zase psalo, že se jedná o výmysl a vztah nastávající princezny s vlastním otcem je v pořádku.

Kdo by využil vlastního otce a pak ho opustil jako zbankrotovaného chudáka? Je vidět, že jí ta špetka hollywoodské slávy stoupla do hlavy, pokračuje Thomas a vykresluje svoji sestru v černých barvách. Otec Meghan dceru podpořil ve studiích herectví a údajně jí dal peníze, které vyhrál v loterii. Podle Thomase Meghan otce ale obrala o všechno a pak už si na něj ani nevzpomněla, natož aby mu peníze vracela.

Také se řeší, zda vyvolená prince Harryho pozvala otce a zbytek rodiny na svatbu. „A to se nevyjadřuju k tomu, že na svatbu nepozvala rodinu a namísto toho tam zve naprosto cizí lidi,“ vyčítá bratr Meghan dál v dopisu, kde připomíná, že i když ona na své kořeny evidentně zapomněla, oni ji stále vnímají jako součást rodiny.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:52 4. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  55
 • Trapas
  28
 • Tvl
  27
 • Haha
  21
 • Cože
  19
 • Sladký
  16
Komentáře

Mohlo by vás zajímat