Královská svatba se opět komplikuje: Otec citově vydírá nevěstu!

 • Otec nevěsty ničí královskou svatbu, již sleduje celý svět.
 • Thomas Markle včera několikrát změnil své sliby.
 • Poslední verdikt zněl, že Meghan Markle k oltáři povede.
 • Dnes Thomas Markle zase obrátil, údajně je po operaci.
 • Náhradním doprovodem pro Meghan je tak její matka.
 • Vést ji k oltáři může i princ Charles či Kate Middleton.
Otec Meghan Markle (36) mění své výpovědi v několikahodinových intervalech a dělá své dceři ostudu. Nejdříve ji měl vyprovodit k oltáři, pak odstoupil, pak si to rozmyslel a poslední stanovisko je, že nemůže ani přiletět do Anglie. Thomase Marklea (73) prý zradilo zdraví, kvůli kterému dnes podstoupil vážnou operaci srdce. Změní ještě své rozhodnutí? A kdo tedy nevěstu povede k oltáři?

Takový poprask kolem doprovodu nevěsty zřejmě královská rodina nezažila. Abychom to vzali popořadě, nejdříve se v médiích spekulovalo o tom, že Meghan Markle s otcem vůbec není v kontaktu a Thomas Markle se nenachází ani na seznamu pozvaných hostů, což média pár týdnů před svatbou vyvrátila.

Čím víc se ale svatba blíží, tím se rojí víc obskurností z rodinné linie Markleových. Nedávno totiž na otce americké herečky praskla spolupráce s fotografy, s nimiž naaranžoval paparazzi snímky, které ho měly ukázat ve světle „hodného táty, který se zajímá o dceru“. Podle serveru TMZ se Thomas Markle novinářům zaprodal za pouhých 1500 dolarů, což odpovídá částce přes třicet tisíc korun. Ačkoliv údajně hlavní motivací nebyly peníze, Meghanin otec si utrhl z ostudy kabát a s ním se vezla i jeho dcera a celá královská rodina.

Po tomto trapasu otec snoubenky prince Harryho ze svatby vycouval a řekl, že už dceru nechce dál ztrapňovat. Mimoděk se odvolával na infarkt, který asi před týdnem prodělal. Kdyby si za tímto stanoviskem stál, ještě by zřejmě ze skandálu odešel se ctí a aféra by časem padla v zapomnění. 

Jenže uplynulo několik hodin a Thomas Markle se znovu rozmyslel a začal do světa vytrubovat, že se chce stát součástí historie, a tedy svou milovanou Meghan odvede k oltáři. Za tímto náhlým hnutím mysli údajně stála zpráva, ve které Meghan otce prosila, aby přijel, a zajímala se o jeho zdravotní stav.

Klapka, hodina pokročila a v britských médiích září titulky, že Thomas Markle se zase rozmyslel, neboť je příliš nemocný na to, aby podstupoval takový stres, nepřijede ani do Anglie a dnes měl dokonce prodělat operaci srdce. Jako náhradní doprovod se tedy nabízí Meghanina matka Doria Ragland, princ Charles či Kate Middleton. Ve hře je dokonce i varianta, že se nevěsta k oltáři „doprovodí“ sama.

Po všech těchto skandálech už lze opravdu jen stěží věřit tomu, že rodina Meghan Markle se na události nepřiživuje, ačkoliv kolem sebe máchají velkými gesty a médiím předkládají hranou starost o okolí. Zájem má Meghanina rodina evidentně jediný: Alespoň na chvíli se objevit v záři reflektorů a vyždímat z toho maximum.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:41 13. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Super
  9
 • Sladký
  8
 • Haha
  7
 • Tvl
  6
 • Cože
  5
Komentáře