jít naiDNES.cz

„Nechutné a laciné!“ hodnotí royalisté knihu o sexuálním životě královny Alžběty II.

Biografka princezny Diany tentokrát vydala knihu o sexuálním životě královny. Britům se to nelíbí. | foto: koláž expres

Lady Colin Campbell (68) se proslavila životopisem o princezně Dianě, v němž jako první popsala její boj s bulimií a život v královské rodině. Ačkoliv mnoho lidí knížce nedůvěřovalo, později se její slova potvrdila. Dnes však spisovatelka přišla s mnohem větší senzací, britským občanům předkládá pohled do královniny ložnice. Royalisté se bouří.

Žena, která se ráda „šťourá“ v intimnostech královské rodiny, znovu udeřila a tentokrát sáhla po nejvyšším kalibru, jímž je královnin sexuální život. Není divu, že Britové, kteří královnu milují, nemůžou autorce přijít na jméno, a royalisté o ní tvrdí, že je prachsprostá lhářka.

Spisovatelka Colin Campbell v knize, která má být jakýmsi „okénkem do královské ložnice“, například uvádí, že královna má velmi zdravý sexuální apetit, zatímco princ Filip je proutník od přírody, jenž flirtuje s každou ženou. 


Nicméně zároveň dodává, že princ Filip nikdy nepřekročil hranici flirtu a že zůstalo jen u lichotek. Zároveň královna Alžběta II. sama zdravému flirtu svého manžela souhlasně přihlížela, neboť mu tím dávala pocit „zabavení se“ a sobě volnost ve věcech vlády.

Kniha dál rozebírá svatební noc královny Alžběty (92) a prince Filipa, která údajně byla tak vášnivá, že si o ní služebnictvo ještě dlouho povídalo.

Není divu, že takové fámy nemají zastání u royalistů. „Tohle si může vymyslet každý. Můžete dokládat určité události jen na základě osobní přítomnosti. Lady Campbell naprosto neví, o čem píše, neboť na královském dvoře nikdy nebyla. Píše o někom, s kým se vůbec nezná,“ zní kritika na stranu senzacechtivé autorky knihy, jak ji většina odpůrců nazývá a podezírá jen z touhy po slávě.

Je to nechutné, zbytečné a laciné. Stál jsem po boku Její královské Výsosti jedenáct let a můžu říct, že vím, kdo je královna. Je dobrá, křesťanka a neměla by být vystavována v takovém světle!“ vyjadřuje se královnin bývalý komorník. Samozřejmě Colin Campbell se obhajuje a tvrdí, že všechno, co píše, se zakládá jedině na pravdě.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 4. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  24
 • Haha
  12
 • Sladký
  10
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
 • Super
  7
Komentáře