Pondělí 30. března 2020, svátek má Arnošt
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Dominika ťukala Timovi na vrátka! Ten má už jiné zájmy! Krásnou učitelku z mateřské školky

  Neustále opakuje, že se svým mužem skončila a nehodlá se k němu vracet. Když se ale zapnou kamery a míří na ni fotoaparáty, chová se Dominika Gottová (46) jako čerstvě zamilovaná puberťačka a nic nenaznačuje tomu, že by se chtěla rozvádět. Před manželem Timem Tolkkim se spokojeně natřásá, svádí ho pohledem a dává mu polibky. Máme pro to jednoduché vysvětlení.

  Dominika Gottová, která se v současné době živí jako servírka v centru Prahy, nejspíše vycítila, že její manžel v hudebním světě ještě neřekl poslední slovo. 

  I když se mu veřejnost posmívá a má ho za totálního ztroskotance, pomalu se vrací na scénu. Na Žižkově nahrává sólové album, brzy ho čekají dvě americká turné, koncert na Kostarice a v Mexiku. Navíc dostává nabídky na vystupování v Praze.

  Včera jako zlatý hřeb vystřihl kytarové sólo se světovou hvězdou Evou Urbanovou v představení divadla RockOpera Praha. „Přijdu si na velké peníze,“ potvrzuje Tolkki, že se pomalu staví na nohy.

  A Dominika? Ta stále maká na dvě směny v baru, bydlí u kamarádky na vesnici a naivně inzeruje byt v centru Prahy za dvanáct tisíc včetně poplatků. Přitom nemá nadějné vyhlídky na lepší zítřky. Kromě práce servírky nic jiného neumí.

  Dávno se vzdala milionového dědictví po otci a zájem médií pomalu opadá. A tak jedinou šancí Gottovy dcery je stále její manžel, byť nespolehlivý, který se pokouší nakopnout zpátky kariéru.

  Když se její manžel před měsícem objevil v teplákách a s igelitkou v Praze, Dominika ohrnovala nos a posílala ho pryč. Teď ale obrací, když vidí, že situace se otáčí a Timo vydělává první peníze. Možná pochopila, že je čas „ťukat na dveře“, které si sama zavřela před očima.

  Na koncertě švédské heavymetalové kapely HammerFall tak Dominika vytasila všechny ženské zbraně. Tima sváděla sexy pohyby, nosila mu pivo a neustále na něj „házela očko“. Timo ji za to vzal za kamarády z kapely do jejich šatny. Dominika zářila štěstím, že je zase středem pozornosti, a to jen díky slavnějšímu manželovi, s nímž se chce rozvádět.

  A co Timo? Jemu to bylo úplně jedno. Zakoukal se do pohledné zrzky, která se na něj nejprve usmála v zákulisí a pak postávala s kamarádkami nedaleko od něj. 

  „Je hrozně krásná, musím ji oslovit, ale trochu se stydím,“ přiznal se.

  Chvíli si vyměňovali pohledy tak dlouho, až nabral potřebné sebevědomí a zašel k baru pro pivo.

  „Tady máte ode mě pivo a na zdraví,“ řekl Timo mladé ženě, ze které byl očividně úplně paf. Kráska poděkovala a to nebylo vše!

  Krásnou rudovlásku Timo pozval na pivo. Před očima Dominiky!

  Krásnou rudovlásku Timo pozval na pivo. Před očima své manželky Dominiky!

  Krásnou rudovlásku Timo pozval na pivo. Před očima Dominiky!

  Krásnou rudovlásku Timo pozval na pivo. Před očima své manželky Dominiky!

  Timo se s ní potkal ještě jednou v zákulisí, kde rudovlasá kráska čekala na členy kapely. Timovi poděkovala za pivo a prozradila mu, že se živí jako učitelka v mateřské škole. 

  Na to Tolkki zareagoval tak, že jí dal papírek se svým telefonním číslem. „Zavolej mi nebo napiš na WhatsApp, rád bych tě ještě někdy viděl,“ řekl jí Timo.

  Dívka byla v rozpacích, ale papírek si vzala. „Myslím, že se jí líbím, snad se mi ozve,“ svěřil se nám po koncertě Timo.

  Timo s Dominikou sex nechtěl, ona tvrdí opak

  Pikantní je, že tomuto „nabalování“ přihlížela jeho manželka Dominika, která u Tima tu noc přespala v hotelu a teď prohlašuje, že po ní manžel chtěl sex, ale ona odmítla.

  Nám Timo řekl něco jiného.

  „Neměl jsem sex s Dominikou už tři roky, ona už nechce sex s nikým. Skončila se sexem nadobro, měla ho hodně. Já s ní spát už ale také nechci, nevzrušuje mě. Beru ji jako kamarádku,“ prozradil finský hudebník, jenž se už nejen nebrání rozvodu s Dominikou, ale sám o něj stojí.

  „Tohle manželství prostě skončilo a měli bychom začít nové životy,“ dodal Timo, který by si v Praze rád našel novou dívku.

  Bude to krásná zrzka z koncertu? Čas napoví.

  Fotogalerie

  Premium

  Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

  Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

  Premium

  INTERAKTIVNÍ GRAF: Porovnejte, jak se koronavirus šíří v různých zemích

  Statistik, jak se šíří pandemie nového koronaviru, existují spousty. Někdy je ale těžké dát různá čísla do kontextu....

  Premium

  Milostná zápletka mladých lidí. Ústřední dvojice tuší, proč je Slunečná hitem

  V lednu vstoupil na televizní obrazovky seriál Slunečná a od té chvíle si získal velké množství fanoušků. Nemalou...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 30. března 2020, svátek má Arnošt
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz