Pátek 14. června 2024, svátek má Roland
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Co předcházelo rozchodu Patricie Pagáčové? Terapie, slzy a postupné mizení manžela Tibora

  Manželství Patricie Pagáčové a Tibora končí. Co stojí za rozvodem? | foto: Expres.cz

  Oznámení o rozvodu Patricie Pagáčové (35) a jejího manžela Tibora může na první pohled působit jako blesk z čistého nebe. Avšak bližší pohled na nedávné rozhovory a příspěvky herečky na sociálních sítích odhaluje, že problémy trvají již delší dobu. Na začátku roku Patricie zveřejnila na Instagramu emotivní fotografii se slzami a rozmazaným make-upem, otevřeně hovořila o terapii a její manžel postupně mizel z jejich společných fotek na sociálních sítích. Byly to signály nadcházející krize?

  Patricie Pagáčová a její manžel Tibor Pagáč oznámili svůj rozchod, který přichází po sérii osobních a veřejně sdílených výzev. Herečka potvrdila, že i přes těžké období zůstává jejich dcera Bibiana hlavní prioritou pro oba. „Ano, je to pravda, že jsme se rozešli. Je to pro nás oba těžké období, ale naše dcera zůstává naší prioritou. Chceme jí poskytnout co nejstabilnější prostředí a být pro ni dobrými rodiči,“ uvedla Patricie pro Super.cz.

  Patricie, která veřejně sdílela své zkušenosti s terapií a osobními výzvami na sociálních sítích, v posledních měsících naznačovala, že prochází náročným obdobím. Na svém Instagramu zveřejnila emotivní fotografie a otevřeně diskutovala o svém psychickém stavu. „Je OK občas nebýt OK, pustit slzu, nemít svůj den, všichni to tak máme, nikdo nemůže být sluníčkový 24/7,“ napsala herečka, poukazujíc na tlak, který na ni vyvíjejí sociální sítě a očekávání veřejnosti.

  Patricie si pověsila na sítě velmi emotivní vzkaz.

  V rámci diskuse o svém osobním životě Pagáčová také zmínila, jak sociální sítě mohou ovlivňovat vnímání sebe sama a ostatních. „Lidé občas vidí jen to pozitivní a začnou si připadat méněcenní, nebo dokonce závidět ostatním. Navíc sociální sítě jsou hrozná masáž na psychiku. Nenechte se tím ovlivňovat, žijte svoje životy podle sebe, tak, jak chcete a jak si přejete,“ zdůraznila herečka.

  Otevřenost s jakou mluvila o osobních pocitech, včetně návštěv terapeuta, byly důležitým prvkem jejího veřejného vyjádření. Psychologové často poukazují na to, že lidé na sociálních sítích vypouštějí různé signály, svěřují se s osobními pocity a emocemi, což bývá často předzvěstí krize.Tyto momenty ukázaly, že herečka prochází složitým obdobím, zatímco její manžel Tibor z jejich společného digitálního světa postupně mizel.

  Její nedávné příspěvky na sociálních sítích, kde se objevuje sama nebo jen s dcerou Bibianou, a veřejné vystoupení bez Tibora, poukazují na tyto změny. Na premiéře poslední řady seriálu „Iveta“ se Patricie objevila sama, držela se stranou a často odcházela kouřit, bylo vidět, že prochází těžkým obdobím.

  Fotogalerie

  Slyšela jsem tři výstřely, říká svědkyně