Pátek 14. června 2024, svátek má Roland
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Boj o Rozárku: Výrazně spokojenější Soukup, Hanychová nečekala na výsledek a odjela na motorce za synem

  Perný týden Agáty Hanychové (39) vrcholí. Den po soudu s Jakubem Prachařem se koná další soudní stání, tentokrát s jejím bývalým partnerem Jaromírem Soukupem (55), s nímž Agáta dlouhodobě vede spor ohledně péče o roční dceru Rozárku. Soukup, který stojí o střídavou péči, přišel k soudu v doprovodu své právničky a byl v dobré náladě. Hanychová, která má syna Kryšpína v nemocnici, přijela na motorce a do soudní síně vstupovala s motocyklistickou helmou v ruce.

  „Doufám, že tam nebudu muset. Syna operují, je to neplánované a nevím, v kolik ho budou operovat. Chci být se synem, až se probere z narkózy. Jde o dlouhodobější úraz,“ řekla pro Expres.cz Agáta Hanychová, která se kvůli zdravotním problémům syna Kryšpína nedostavila k úternímu soudu s Jakubem Prachařem.

  Středeční soud s Jaromírem Soukupem, s nímž má Agáta velmi vyhrocené vztahy, si už ale ujít nenechala. Dorazila s předstihem a občerstvila se v místní kantýně.

  Soud Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa ohledně dcery

  Jako dopravní prostředek zvolila motorku, na níž poslední dobou často jezdí i s manželem Mirkem Dopitou. S motocyklistickou helmou v ruce Agáta vstupovala i do soudní síně.

  Soud Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa ohledně dcery

  V dobré náladě působil Agátin expartner Jaromír Soukup, který přišel v doprovodu právničky, s níž nedávno přijel Hanychové před dům a dožadoval se předání dcery Rozárky. Před vstupem do soudní síně vypadal Soukup uvolněně a rozdával úsměvy na přítomné fotografy.

  Soud Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa ohledně dcery

  Soud Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa ohledně dcery

  Soudní jednání mezi Agátou a Jaromírem je opět neveřejné. Z dokumentu, který visí před síní, je zřejmé, o čem se bude za zavřenými dveřmi jednat. Hlavním tématem bude úprava poměrů, styk a výkon rodičovské odpovědnosti.

  Zhruba po třech hodinách v soudní síni byla vyhlášena přestávka 15 minut. Soukup i Hanychová každý zvlášť sjeli výtahem dolů. Proběhla i uklidňovací cigareta. Na první pohled působil klidnějším dojmem Soukup.

  Také Jaromír využil přestávky k cigaretě a krátké poradě s advokátkou.

  Agáta stojí venku před budouvou soudu s cigaretou, kde se dlouze baví s novou právničkou, která ji zastupuje.

  Agáta stojí venku před budouvou soudu s cigaretou, kde se dlouze baví s novou právničkou, která ji zastupuje.

  „Rozhoduje soud,“ řekl Jaromír směrem k přítomným novinářům a během toho se spokojeně culil. „Bude to ještě na dlouho,“ nechala se v půl dvanácté slyšet Hanychová, která soudní síň znovu opustila a sjela výtahem dolů. Rozhovory s novináři odmítla.

  Agáta vyběhla ze soudní sín ven na cigaretu, její prvánička jí byla v patách.

  Není tajemstvím, že Soukup dlouhodobě usiluje o střídavou péči, díky které by mohl trávit více času s Rozárkou. Agáta nedávno přistoupila na jeho dohodu, ale ta podle posledních zpráv padá.

  Důvodem je mimo jiné nedávný spor Soukupa a Hanychové ohledně dovolené v Albánii. Jejich spor vygradoval natolik, že Soukup jel k Hanychové i s právničkou změřit nemocné Rozárce teplotu.

  Fotogalerie

  Máte krev na rukou! Ficova vláda po atentátu ostře útočí na média a opozici