Pátek 14. června 2024, svátek má Roland
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Rozhovor s Terezou Kostkovou, který se neudržel: Jsem ráda, že žiju, nahá na Václaváku... Jé, parašutisti!

  Moderátorka a herečka Tereza Kostková (47) na poslední chvíli přijala moderování přehlídky spodního prádla návrhářky Terezy Vu namísto Petry Svoboda, která se kvůli tragické události v její rodině musí teď věnovat především jí, a vznikl z toho velmi zábavný rozhovor o tom, že by nikdo nechtěl, aby šla po Václaváku nahá, že na Chantal Poullain mluví francouzsky, proč má Silvestr v září a pak taky ti parašutisté...

  Herečka Tereza Kostková se dostavila do wine shopu Lavite ve velmi dobré náladě, což je ostatně poznat i z rozhovoru, kde rozesmívá redaktorku a pak i sama sebe představami o Václaváku a krásném prádle, které se prezentovalo na přehlídce návrhářky Terezy Vu. Kostková už ze začátku zmínila, že se v italské vinárně a proseccárně cítí jako na dovolené, neboť letos se z těch míst vrátili.

  „Poprvé jsme byli s manželem v Toskánsku, letos jsme si Itálii nadělili, takže jsem se cítila dneska zase jako na dovolené,“ libovala si.

  Tereza Kostková

  Jenže Kostková, a málokdo to vlastně ví, neboť není moc možností, kde by to Tereza předvedla, mluví francouzsky, takže by jeden čekal, že bude svoje cesty směřovat převážně tam.

  „Francouzština mě provází celým životem a Francii dobře znám, moderuji stále ve francouzštině, ale není těch akcí tolik. Dělávala jsem a snad zase dělat budu vinařskou záležitost ve Španělském sále, kde se sejdou francouzští vinaři,“ popsala svoje zkušenosti v ne zrovna snadném jazyce. Je to i tak, že když vládne jazykem, sáhne častěji po francouzském filmu či hudbě?

  „Není to tak, že bych preferovala Francouze a jejich umění, jsem otevřená mnoha dalším směrům, ale je pravda, že když tím jazykem vládnete více, tak vám to rozšiřuje možnosti,“ popsala.

  A když se potká se Chantal Poullain, mluví na ni francouzsky? Tereza se úplně rozvášnila: „Já na Chantal vždycky! My máme to svoje bisou bisou a gros bisou a comment ca va a já jsem úplně šťastná, já miluju její francouzštinu!“

  Pak jsme přešli k prádle, které se ten večer představovalo pod jménem návrhářky Terezy Vu a některé kousky byly tak odvážné, že modelky musely mít na těle podlepky.

  Tereza Kostková a Tereza Vu

  „Asi bych si na sebe takové vzala, ale nevím, kdy bych to při svém provozu využila,“ rozesmála se Tereza. „Asi bych si pak vymyslela tu událost, kdy bych takový kousek prádla měla. Nebylo by opotřebované ani po mnoha letech,“ pokračovala pobaveně.

  Jenže takové prádlo se má nosit pod obyčejné oblečení, aby se žena cítila i tak nabuzená. A v tomto momentně se celý rozhovor začal pro smích rozpadat.

  Přehlídka prádla Terezy Vu

  „To já jsem i tím myslela, že bych na sobě měla rifle a triko, já jsem tím úplně nemyslela to, že bych šla po Václaváku nahá. Já si myslím, že by to nikdo nechtěl. Hlavně já bych to nechtěla,“ nemohla se Kostková smíchy udržet a do toho nám vstoupili paraglidisté skákající z letadla.

  A stejně rozesmátě zakončila rozhovor na téma blížící se StarDance.

  „Pro mě to je strašně daleko, já jsem ráda, že žiju. Víte co, já nemám klasický rok, já mám sezonu, kterou teprve končím, pro mě to je až příští rok, já mám teprve v září Silvestra,“ dodala Tereza.

  Fotogalerie

  Máte krev na rukou! Ficova vláda po atentátu ostře útočí na média a opozici