Kopřivová se postavila za Jágra kvůli jeho češtině! Vy profesoři! Víte, jak dlouho žije v USA?

Kopřivová se zastala Jágra! | foto: Koláž Expresu

Veronika Kopřivová, povoláním přítelkyně Jaromíra Jágra, se tvrdě obula do jeho fanoušků! Ti českého fenomenálního hokejistu zesměšňovali na Facebooku. Co drsnou roztržku vlastně rozpoutalo?

Brněnská Kometa oslavila titul v extralize po dlouhých jednapadesáti letech. Fenomenální „Džegr“ už dlouhá léta působí v cizině a nejspíše tak zapomněl, kdo nejvyšší hokejovou soutěž vůbec hraje.Místo gratulace tak Jaromír Jágr společně se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou poslal brněnským borcům dost provokativní vzkaz. „Brno hraje ligu?“ ptá se v krátkém videu blonďatá kráska. „No já nevím, asi jo,“ odvětil jí Jágr. Někteří lidé Jardovi vtípek pochválili, jiní si ale všimli něčeho jiného!

V textu nad videem se hokejový útočník dopustil obří hrubky! „Mi máme titul a vy ne,“ nějakou dobu stálo na oficiální facebookové stránce legendárního hokejisty.

Chybu někdo střelhbitě opravil, mnoho příznivců slavné „osmašedesátky“ ale hrubku sváděli na Jágrovu přítelkyni. „To „mi“ psala Veronika, ne? Jardo, píše se my, když se myslí my všichni,“ reagovali například někteří diskutéři.

Chybu někdo stihl opravit, byl to sám Jágr?

Chybu někdo stihl opravit, byl to sám Jágr?

Populární kráska si to nenechala líbit a všechny uzemnila svým komentářem:

„Tak hele vy profesoři, co si takhle uvědomit jak dlouho JJ (Jaromír Jágr) žije v USA a přestat tady neustále upozorňovat na nějaké pravopisné hrubky, že vám není trapně. Je logické, že po tolika letech v USA Jaromír ovládá lépe Aj než Čj. Přeji vám hodně úspěchu a ať vás vaše dokonalá čeština/pravopis dovede v životě co nejdál!“

Veronika Kopřivová se zastala „Džegra“.

Veronika Kopřivová se zastala „Džegra“.

Veronika Kopřivová tak uznala, že za gramatický přešlap může její drahý, přitom všem by jistě zalepila ústa, kdyby chybu svedla na (klidně neexistujícího) admina. Za komentář, kterým se snažila chránit svého partnera se dočkala jak pochvaly, tak i urážek.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:26 18. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  83
 • Super
  27
 • Haha
  25
 • Tvl
  16
 • Sladký
  13
 • Cože
  12


Komentáře