Čtvrtek 20. června 2024, svátek má Květa
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Veronica Biasiol se stala Miss Grand Czech Republic. To se dalo čekat, shoduje se většina

  Veronica Biasiol (25) se stala novou Miss Grand Czech Republic 2024. Influencerka se dlouho netajila tím, že odletět reprezentovat Českou republiku na zmiňovanou soutěž je její sen a do Miss Czech Republic se přihlásila především kvůli tomu. Většinu tak nepřekvapilo, že si titul Miss Grand odnesla právě ona.

  Již dnes se uskuteční finálový večer soutěže Miss Czech Republic 2024. Těsně před jeho zahájením bylo ale slavnostní vyhlášení vítězky Miss Grand Czech Republic, která letos poletí reprezentovat Českou republiku na Miss Grand International do Thajska.

  Není žádným tajemstvím, že mezi letošními finalistkami byla i Veronica Biasiol (25), která o zmiňovaný titul velmi usilovala a často na tuto skutečnost upozorňovala. Odletět na Miss Grand byl její sen a do Miss Czech Republic se přihlásila především díky tomu. Veronicy účast v soutěži byla ale od začátku doprovázena velkou kritikou veřejnosti.

  Zmiňovaná influencerka leží mnohým v žaludku, mohou za to její četné plastické operace, ale i kauzy, které se kolem ní v poslední době kupily. Například když několik měsíců podváděla svou bývalou přítelkyni Báru Mlejnkovou. Veronica má však velké dosahy na sociálních sítích, jen na Instagramu má přes dvě stě tisíc, což jí v soutěži mohlo výrazně pomoci.

  Většina tak očekávala, že už má titul Miss Grand prostě jasný. Pomohl tomu také ten fakt, když ředitelka soutěže Taťána Makarenko (34) zveřejnila na svém Instagramu finální scénář k vyhlášení Miss Grand Czech Republic a ve videu byla vidět jména finálové pětky.

  Mezi nimi se objevila i influencerka Veronica Biasiol. „Pro sázkaře ideální informace. Horáková by měla začít přijímat gratulace,“ napsal k informacím ze scénáře instagramový profil Intelektuální elita a zmínil Veronicy bývalé příjmení. „No tak snad to nikoho nepřekvapuje. Makarenko je prodejná d***a. S Biasiol je domluvena, to ví každý,“ dodal další.

  I poté co organizace Miss Czech Republic začala na platformě YouTube živě vysílat finále Miss Grand Czech Republic, objevovaly se v chatu komentáře typu „Stejně už teď víme, že vyhraje Biasiol“. Což se nakonec i stalo, Veronica se probojovala do finálové pětky a před vyhlášením musela odpovědět na otázku, kterou jí položila Denisa Spergerová.

  Veronica Biasiol se stala Miss Grand Czech Republic 2024

  „Proč si myslíš, že je nejlepší kandidátkou pro tento titul?“ zeptala se Denisa. „Děkuji ti za tuto otázku. Věřím, že celý můj život směřoval k tomuto momentu. Na všech svých snech jsem pracovala tvrdě,“ uvedla Biasiol. „Věřím, že nabízím vše co Miss Grand požaduje a budu hrdě reprezentovat Českou republiku,“ zakončila influencerka.

  Následně proběhlo očekávané vyhlášení. „Novou Miss Grand Czech Republic 2024 je Veronica Biasiol,“ vyhlásila moderátorka Grandu Mariana Bečková a Veronica neskrývala své dojetí. Diváci však nebyli nijak zvlášť zaskočeni. „To bylo jasný,“ objevovalo se hojně v komentářích. „Jak nečekané, škoda, že vyhrála taková špína,“ napsala pod živé vysílání rozzuřená divačka.

  Nutno dodat, že oproti ostatním finalistkám měla Veronica opravdu nejlepší úroveň anglického jazyka a disponuje také svou úspěšnou firmou a sociálními sítěmi. Tak uvidíme, jak zaboduje v Thajsku.

  Fotogalerie

  Soukupa naštval Novotný z Oktagonu, který útočí na Clash!