jít naiDNES.cz

Svatba Patrika Hezuckého: Dlouhý polibek, pláč a hvězdní hosté Leoš a Libor

Už je to tady! Ze starého mládence a velkého kamaráda Leoše Mareše Patrika Hezuckého (49) se stal ženatý muž. Za ženu si vzal krásnou partnerku Nikolu, které to na svatbě nesmírně slušelo. Sám moderátor z ní byl paf. Expres je u celé veselé události a přinášíme vám exkluzivní fotografie z párty roku.

Dlouho očekávaná sláva je tu. Ze zapřisáhlého starého mládence se stal dojatý novomanžel, který měl co dělat, aby při obřadu zadržel slzy. 

Na Patriku Hezuckém bylo poznat, že je nervózní a bojí se, aby se jejich velký den s krásnou Nikolou nijak nepokazil. Ale jakmile přišla jeho partnerka před oltář v šatech, ve kterých vypadala jako princezna, hned z něj všechno spadlo.

Ten největší kámen ze srdce jindy výřečnému moderátorovi spadl, když mu jeho osudová žena řekla sladké „ano“ před jejich rodinami, kamarády, mezi něž patřil i Leoš Mareš a Libor Bouček, a lidmi, se kterými chtěli oslavit svůj den.

Na svatbě nemohl chybět ani velký kamarád Leoš Mareš.
Pogratulovat přijel i moderátor Libor Bouček.

Pogratulovat přijel i moderátor Libor Bouček.

Pak nastalo hluboké ticho, když došlo na manželský polibek. Patrik se nenechal zahanbit a novomanželce dal takové políbení, za které by se nestyděl ani milovník Don Juan. Pusa trvala několik desítek vteřin a všichni okolo jim začali tleskat. 

Polibky nebraly konce.

Polibky nebraly konce.

Bylo poznat, jak moc se milují a jak jsou šťastni, že teď patří i oficiálně k sobě. A kdo zná Patrika, tak ví, že teď začíná ten pravý a nefalšovaný mejdan, z něhož vám Expres bude přinášet další podrobnosti.

Svatba se odehrává na romantickém venkově daleko za Prahou a je to místo, které je dokonalými obřady přímo vyhlášeno. Patrik a Nikola odjeli včera z domu, aby se na farmě pořádně na svůj velký den připravili a užili si poslední noc jako zamilovaní svobodní.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat