Svatební šaty přes rameno a tajemný odjezd! Bude z Hezuckého dneska ženáč?

Bílé šaty přes rameno a odjezd z města! | foto: Pavel Dvořák/Ladislav Křivan

Populární moderátor a nerozlučný parťák Leoše Mareše Patrik Hezucký požádal svou dlouholetou přítelkyni Nikolu Pastirčákovou o ruku v září loňského roku, a to po sedmi letech vztahu. Na přípravu veselky také bylo času více než dost a dnes bude velký den? Šaty přes rameno a útěk z Prahy tomu napovídají.

Těžko byste hledali většího pohodáře, tentokrát se ale populární bavič a moderátor Ranní show Evropy 2 Patrik Hezucký pořádně zapotil. Fotografové redakce Expres.cz Patrika zastihli s pořádným nákladem na rameni, který by měl mít doživotní tíhu.

Moderátor a jeho dlouholetá snoubenka Nikola odcházejí z domu k autu, na čemž by nebylo nic tak zvláštního, kdyby se ovšem Hezuckého záda neprohýbala pod něčím, co vypadá jako svatební šaty!

Půvabnou blondýnu, jíž se rád chlubí na sociálních sítích, požádal o ruku v září, přesně v den jejich sedmého výročí. Na přípravu svatby by tak měli spoustu času.

Patrik Hezucký a jeho svatební náklad.
Přes rameno nese něco, co vypadá jako bílé svatební šaty. Jeho přítelkyně...

Hezucký Nikolu potkal na akci, kterou sám moderoval. A z románku na jednu noc se stala láska na celý život. Už v roce 2012, tedy něco přes půl roku po jejich seznámení, hlásil, že je jejich vztah vážný a že už se svou partnerkou dokonce bydlí.

Právě z hnízdečka lásky odjížděli oba v doprovodu ještě jedné ženy, malé holčičky a jejich pejska mimo Prahu, na místo daleko od hlavního města, jež je ukryté v soukromí a hlavně proslulé pořádáním svateb.

Patrik nese přes rameno vaky se šaty, v ruce ještě veze kufr a tašku. S oběma...
Oba doprovází světlovlasá žena a malá holčička.

Proč si vybrali zrovna malebný venkov, to se můžeme zatím jen dohadovat, jestli mají k určenému místu nějaký speciální vztah, nebo volba padla náhodně.

Vše se brzy dozvíte! Sledujte nás!

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat