Kočka i po dvou dětech! Erbová se na dovolené v Mexiku vystavila fanouškům

Modelka Vlaďka Erbová pořádně potrápila svoje fanoušky na sociálních sítích. Zatímco Česko pohltily mrazy a napadl zde první sníh, který se vzápětí změnil na rozmáčenou břečku, ona si užívala na prosluněných plážích Mexika. A nafotila tam i sérii snímků, které pořádně rozpálí především její mužské obdivovatele!
Štěpán Karlesz Expres.cz
  20:00
1/7

Schovala se nejen před zimou, ale zároveň si odpočinula od rodičovských povinností a soudního sporu, který vedla s exmanželem Tomášem Řepkou. Modelka Vlaďka Erbová vyrazila do mexického Cancúnu na dovolenou bez dětí, pouze v doprovodu kamarádky.

„Zjišťuji, jak bylo úžasné sedm dní řešit jídlo, jen když jsem měla hlad já. Spát, jak jsem chtěla já. Neskutečný relax být sedm dní s kamarádkou, povídat si o všem, co si nestihneme ani zavolat, protože máme podobné kolotoče. No nic, vracím se do reality. Zima, děti, trénink, nakoupit, večeře... a zítra do práce,“ vzkázala Erbová na Instagramu po konci luxusní dovolené.

Během opalování se na malebných plážích u průzračného Karibského moře stihla nafotit i sérii pořádně žhavých fotografií. A dala jasně najevo, proč stále patří k předním osobnostem českého modelingu. 

Na dalších stranách se podívejte, jak ve svých sedmatřiceti letech a po dvou dětech vypadá!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:00 2. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  36
 • Super
  28
 • Tvl
  13
 • Haha
  10
 • Cože
  10
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat