jít naiDNES.cz

Další útok Tomáše Řepky na Vlaďku Erbovou. Proč se nesmí vídat se synem?

Ve své aktuální knížce Tomáš Řepka neřeší jen údajné nevěry své druhé ženy Vlaďky Erbové, ale i to, proč se nevídá se svým synem Markusem, kterého podle svých slov bezmezně miluje. Ve styku s ním mu má prý bránit sama Erbová, která si navíc nepřeje, aby její syn přišel do kontaktu s jeho současnou partnerkou Kateřinou Kristelovou!

Tomáš Řepka má ze dvou manželství tři děti, ani na jedno z nich ale neplatí alimenty. Zatímco své první ženě Renatě dluží na alimentech na přes milion korun, Vlaďka Erbová si nárokuje přibližně tři sta tisíc. Přestože je jeho platová morálka velmi bídná, Řepka se ve své aktuální knížce Kapitán kasá, že jeho nejmladší syn Markus je jeho srdce a láska. A také největší slabina.

„Když byl sex s fotbalovými týmy přednější, staral jsem se o něj já. Vstával, krmil, choval, byl jsem mámou a tátou, protože ta pravá biologická máma nejevila zájem. Moje citlivé místo Erbová moc dobře zná. A tak měla jasný cíl – nebudeš ho vídat. A když ano, tak pouze v přítomnosti někoho z rodiny a rozhodně ne ‚slečny‘, jak ráda tituluje Kačku, aby dala najevo přezíravost, stejně jako to dělala u partnerky Bahenského Táni Makarenko, a zapomíná, že obě toho dokázaly víc než ona a jsou soběstačnými a naprosto emancipovanými ženami,“ tvrdí ve své knížce Tomáš Řepka, který naznačuje, že Vlaďka Erbová je špatnou matkou.

„Kačka, která má IQ vyšší přibližně o 120 bodů než Erbová, a její dcera je na rozdíl od Markuska naprosto psychicky vyrovnaná a zdravá, nesmí vídat mého syna. Asi proto, že by mu s ní bylo dobře, stejně jako tomu bylo na jediné návštěvě, kterou se mnou Kačka absolvovala a po které Erbová okamžitě jela se synem k psychiatrovi, asi že se jí zdál příliš šťastný a spokojený, a scénář se opět přepsal,“ píše exfotbalista s tím, že jeho se nikdy nikdo neptal, zda souhlasí, že jeho syn bude odvezen do Brna, do cizího prostředí a nové domácnosti, kde mu Erbové aktuální partner Michal Gulaši začal dělat náhradního otce.

Závěrem přiznal, že svého syna vídat smí, ale prý za velmi drastických podmínek. „Takže Markuse vídat smím, ale v místnosti metr na metr se dvěma gorilama před vchodem a předtím musím ještě načůrat na papírek, jestli v sobě nemám drogy, a proplacenou fakturu za to, že můžu vídat svoje dítě. Tu fakturu především. O peníze šlo Erbové vždy až v první řadě,“ tvrdí Tomáš Řepka.

Ačkoliv je knížka vůči Vlaďce Erbové velmi útočná, ona se k ní zatím nevyjádřila. Buď chce hodit slova Tomáše Řepky za hlavu, nebo chystá právní kroky, protože jde v pořadí o druhou dehonestující knížku, kterou o ní její exmanžel napsal. Nechá i tuto Erbová bez povšimnutí, nebo se začne bránit?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:30 21. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  94
 • Tvl
  15
 • Super
  14
 • Haha
  13
 • Cože
  8
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat