Tajemství tetování Vlaďky Erbové. Pro koho se nechala tetovat?

Jaký má její tetování význam? | foto: Koláž Expresu

Dva měsíce po svém exmanželovi Tomáši Řepkovi se nechala tetovat i Vlaďka Erbová. Na rozdíl od otce svého syna Markuse si vybrala tajemnější motiv. I ona ale svým prvním tetováním vyznává lásku. Komu jsou určena tři písmena, která zdobí její předloktí?

Svého exmanžela Tomáše Řepku sice v tetování těžko dožene, přesto se Vlaďka Erbová v téměř čtyřiceti letech rozhodla nechat se poprvé tetovat.

A nešlo rozhodně o unáhlený čin. Nechala se totiž slyšet, že o tetování nápisu „ily“, který má vycházet z anglického I love you, tedy Miluji tě, přemýšlela dlouhého půl roku.

A jelikož se jí všichni ptali, co ta záhadná tři písmenka znamenají, nyní přišla s vysvětlením.

„Ptáte se mě na význam mého tetování napsaného do kůže. Tak tedy pro mě je to první vyjádření citů ke mně od muže, který mi stojí po boku. Oslovení milované osoby. Oslovení milovanou osobou. Začátek nové etapy života. Sebeúcta. Sebeláska. Sebereflexe. Sebepoznání. Vědomí, že láska váží na misce pomyslných vah pořád nejvíc. Ať už je to ta partnerská, přátelská, mateřská, nebo ta sebe. Bolest, zklamání i životní kopance, díky kterým mám teď sílu a vůli. Každodenní připomenutí, že se vždycky umím zvednout a jít. To je moje ...ily…,“ napsala Erbová.

Kdo se ale jednou nechal tetovat, ví, že u jednoho nápisu to nikdy nekončí. Tak jsme zvědaví, co dalšího bude zdobit tělo krásné modelky.

Jenom doufáme, že to nebude podobizna jejího aktuálního partnera Michala Gulašiho. To tu už bylo a nutno říct, že Kristelovou by na paži Tomáše Řepky poznal jenom málokdo.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:33 18. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  21
 • Super
  15
 • Tvl
  9
 • Haha
  8
 • Sladký
  8
 • Cože
  7
Komentáře