Gulaši přiznal nevěru: Nejsem na to hrdý, s Vlaďkou situaci řešíme

Jak jsme informovali, vztah Vlaďky Erbové a Michala Gulašiho prochází hlubokou krizí. Opora Komety Brno měla podle našich informací Erbovou dokonce podvést s její dnes již bývalou kamarádkou. Ačkoliv nám Gulaši ještě v pondělí nebral telefon a naše SMS zprávy zcela ignoroval, dneska poslal své vyjádření, v němž zpytuje své svědomí.

Působili jako dokonalý pár a vypadalo to, že Vlaďka Erbová konečně našla dokonalého muže. Zatímco ona ho vynášela do nebes a prezentovala ho jako perfektního partnera, on za jejími zády chodil za jinou.

Když jsme informace o jeho záletech a nočních pitkách po brněnských barech zveřejnili, Gulaši, který ještě v pondělí dělal mrtvého brouka, nám zaslal své vyjádření.

„Nezlobte se, po celou dobu vztahu s Vlaďkou jsem se držel v ústraní a nevyjadřoval se k ničemu. Rozchod v našem vztahu určitě nehledejte,“ napsal nám Gulaši, jenž tak vyloučil, že by kdokoliv kohokoliv opouštěl. To ale neznamená, že není co odpouštět. Záhy nám totiž své nevěry přiznal.

„Nejsem sice hrdý na své přešlapy, ale jsou věci, na které nedlužím odpovědi vám ani veřejnosti, maximálně své partnerce. Vše bychom si rádi vyřešili v soukromí, které prosím respektujte. Více se k vašim otázkám nebudu vyjadřovat,“ dodal hokejista.

K nevěrám a možnému rozchodu se vyjádřil nejen Gulaši, ale i Vlaďka Erbová, která nám k tomuto tématu v minulosti odmítla cokoliv říct.

Nemyslím si, že je třeba velkých vyjádření. Nejsme jiní než ostatní. Řešíme nejen radosti a v našem vztahu, stejně jako ve vztazích všech ostatních, nebylo vždy všechno jen zalité sluncem. Chceme spolu být a umíme spolu mluvit. A to je důvod, proč jsme i situace, kdy člověku mnohdy není do smíchu, dokázali vyřešit,“ napsala nám modelka, která se tak z Brna stěhovat, jak se zdá, prozatím nebude.

Otázkou ale zůstává, jak dlouho tomu tak bude. Alkoholové tahy nejen Gulašiho, ale i větší části kabiny Komety Brno jsou totiž v centru města věhlasné. Pořádají se prý i několikrát za rok a je jen otázkou času, kdy se situace bude opakovat.

Podle informací Expresu Erbová s Gulašim nejsou navíc jediným hokejovým párem, který řeší otázku nevěry. Jak jsme vás informovali, do některých brněnských barů mají partnerky hokejistů vstup zapovězený.

Že by snad někomu dva po sobě jdoucí mistrovské tituly stouply do hlavy?

Fotogalerie

Komentáře