Krize je zažehnána. Erbová a Gulaši spolu na fotkách vrkají jako hrdličky

Krize je zažehnána. Erbová a Gulaši vrkají jako dvě hrdličky. | foto: Koláž Expresu

Počátkem tohoto týdne to sice už vypadalo, že je vztah Vlaďky Erbové a Michala Gulašiho u konce, krize je ale, jak se zdá, zažehnána. A nevěrného hokejistu to ani nepřišlo moc draho. Stačilo vzít svou lásku a jejího syna do zoologické zahrady!

Jak jsme vás jako první informovali, Vlaďka Erbová a Michal Gulaši v posledních týdnech řešili velké nepříjemnosti. Modelka se měla dozvědět, že jí je její partner nevěrný. Tím ale potupa neskončila. Zahýbat jí měl s její známou.

Ačkoliv to vypadalo, že vztah nevydrží, poté, co se Gulaši k nevěře veřejně přiznal a zpytoval své svědomí, mu Erbová dala druhou šanci. Svého partnera se dokonce veřejně zastala. A jak se zdá, milenci to se záchranou vztahu myslí opravdu vážně.

V sobotu společně s jejím synem vyrazili dokonce i do jihlavské zoo. A ze slov samotné modelky je zřejmé, že si slunné sobotní odpoledne užila.

„Byla jsem opravdu mile překvapená. Menší zoo, ale neskutečně stylová. Dokonalá pro maminky s kočárkem nebo s malými dětmi. Využití pro děti a příjemné posezení pro rodiče,“ napsala Erbová ke snímkům, které její fanoušky zaujaly daleko víc.

Je na nich totiž s nevěrným Gulašim a vypadají opravdu spokojeně. Tak snad jim to znovunabyté štěstí vydrží co nejdéle.

Fotogalerie

Komentáře