Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše Řepky, tentokrát zpracovaná formou odpovědí na otázky fanoušků. Příjemným čtením ovšem titul Kapitán nebude pro Řepkovu exmanželku Vlaďku Erbovou. Tu totiž někdejší reprezentační kapitán obviňuje hned z několika nevěr, ponižování před milenci, a dokonce i naznačil, že ho chtěla zničit! „Myslím, že by měla obrovskou a zvrácenou radost, kdybych se tenkrát zabil,“ popisuje Řepka.

Válka mezi někdejším kapitánem fotbalové Sparty Tomášem Řepkou a jeho exmanželkou Vlaďku Erbovou se v letošním roce zařadila mezi nejsledovanější kauzy showbyznysu. Ostatně také vyvrcholila tím, že byl Řepka nepravomocně odsouzen na půl roku do vězení a jeho partnerka Kateřina Kristelová vyfasovala pokutu padesát tisíc korun za zveřejnění pornoinzerátů, kterými se Erbovou snažili zkompromitovat.

Jenže Řepka rozhodně nesklopil uši a zjevně nehodlá pokorně čekat na výsledek odvolání proti trestu. Naopak, vyrazil do dalšího útoku. Ve své již čtvrté knize Kapitán věnoval matce svého syna Markuse celou kapitolu a na několika stránkách se rozpovídal o tom, jak probíhalo jejich soužití. A idylické rozhodně nebylo. Erbovou Řepka obviňuje nejen z toho, že ho podváděla s mnoha muži, ale také ho prý před nimi ponižovala!

„Dodneška se mi donáší, s kým vším měla moje žena poměr za doby našeho vztahu. Nejkomičtější byl jeden hráč z Mostu, v době, kdy jsem tam dělal sportovního ředitele. V té době jsem se ještě denně staral o malého syna. Doneslo se mi, jak mě po sexu s ním dávala s oblibou na hlasitej odposlech a pérovala mě před ním, jakej jsem idiot, a co všechno mám ještě jako správná chůva udělat. On se potom samozřejmě chytře nezapomněl pochlubit v týmu. Ale já byl opravdu idiot,“ svěřil se Řepka.

Někdejší řízný stoper prý tehdy začal únik od partnerských vztahů hledat na dně skleničky. A v nové knize dokonce naznačuje, že si bývalá manželka vzala za cíl ho zničit a z jeho smrti by měla radost!

„Šla si za konkrétním plánem. Myslím, že by měla obrovskou a zvrácenou radost, kdybych se tenkrát zabil. Někdy si z toho s kamarády děláme legraci s hodně hořkou příchutí. Vidíme ji, jak kráčí za rakví, samozřejmě nezapomene pozvat všechna média, v čemž je skvělá, na sobě pečlivej make-up a slzy, který uměla vytlačit,“ popisuje.

Erbovou pak mimo jiné označuje i za manipulátorku, která zničila už nejedno manželství. Kdyby prý o tom Řepka napsal další knihu, možná by se policie začala zajímat spíš o ni!

„Naučila se manipulovat přes sex, což dělala celej život, a kdybych chtěl napsat knihu o tom, kolika lidem rozbila manželství a kolik ženských mi píše a posílá zprávy, který ona posílala jejich mužům, nestačily by čtyři svazky o tisíci stranách. Erbová může být hodně ráda, že zatím neříkám celou pravdu, kterou vím. Je otázkou, o koho by se potom policie začala zajímat,“ píše v knize.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:30 16. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  73
 • Haha
  37
 • Super
  21
 • Tvl
  17
 • Sladký
  12
 • Cože
  9
Komentáře