jít naiDNES.cz

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky! Exmanželka Tomáše Řepky po nepříjemném soudu s falešnými inzeráty a neplacenými alimenty na syna řeší další vztahovou krizi. Její partner a do této chvíle morální opora Michal Gulaši má údajně vztah s jinou ženou. Podle našeho zdroje hokejista měsíce Vlaďce zahýbá s její klientkou a kamarádkou.

Vlaďka Erbová má vážně smůlu. Ve chvíli, kdy to vypadá, že soudní tahanice s otcem jejího syna Markuse Tomášem Řepkou spějí ke konci a mohla by si tak na chvilku vydechnout, dostala facku z míst, odkud to doopravdy nečekala.

„Michal Gulaši je Vlaďce Erbové nevěrný. Trvá to již dlouhé měsíce,“ sdělil nám náš zdroj přímo z Brna, kde pár žije. A podle jeho slov nejde o žádné tajemství.

„Žije tím celé Brno. Ví to celá kabina, dokonce i tribuna. Je to takové veřejné tajemství. Všichni to vědí, i Vlaďka, ta ale dělá, že o jeho záletech nemá tušení,“ popisuje situaci v jihomoravské metropoli náš informátor.

Podle našeho informátora na tom všem není nejhorší samotná nevěra, ale to, s kým Gulaši Erbovou podvádí. Ačkoliv se tváří jako perfektní partner, který Erbovou dokonce doprovázel k soudnímu líčení s Tomášem Řepkou a jehož ona prezentuje jako dokonalý vzor pro své dvě děti, podvádět ji má s jednou z maminek dětí ze školky, kterou navštěvuje právě malý Markus.

„Erbová se s ní samozřejmě zná. Měla to být dokonce i její bývalá klientka, místní kosmetička. Dá se říct, že se s Gulašim seznámila díky ní,“ vysvětlil nám náš zdroj.

Nevěry ale nejsou jediným problémem, s nímž se ve vztahu s Gulašim Erbová musí potýkat. Po celém Brně se totiž prý mluví o jeho alkoholových dýcháncích, které mnohdy mají trvat i několik dní v kuse.

„Celkově všichni hráči Komety jsou jako utržení ze řetězů. Jsou zde dokonce i bary, do kterých mají manželky a partnerky hráčů přísný zákaz vstupu. Gulašiho nejoblíbenější je Malej velkej bar. Nevyhýbá se ale ani okolním podnikům,“ pokračuje zdroj.

Na údajnou nevěru a alkoholové tahy jsme se samozřejmě prostřednictvím SMS zprávy zeptali i Michala Gulašiho, který nám celý den nebral telefon a nereagoval na esemesku. Vlaďka Erbová nám jen stručně napsala, že se k nevěrám svého partnera nechce vyjadřovat.

Vlaďka Erbová a Michal Gulaši se dali dohromady v době, kdy byla modelka ještě vdaná za Tomáše Řepku. Ačkoliv ona vždy tvrdila, že jejich vztah procházel krizí, za niž Gulaši nemohl, spekulovalo se, že právě s ním měla Řepkovi nasadit parohy a že vztah s ním byl důvodem jejich rozchodu.

Ačkoliv má Vlaďka Erbová o nevěrách svého partnera vědět dlouhé týdny, podle informací Expresu žijí stále v jedné domácnosti. Je tak otázkou, zda jejich vztah tuto zradu přežije, nebo Erbová přijde o jednu ze svých největších opor, která jí nyní kupodivu přidělává nejvíc vrásek na tváři.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:46 24. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  220
 • Trapas
  148
 • Super
  81
 • Tvl
  55
 • Cože
  27
 • Sladký
  24
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře