jít naiDNES.cz

Tomáš Řepka

Tomáš Řepka se pořádně rozčílil. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Tomáš Řepka. Kontroverzní fotbalista pražské Sparty, který hrál v Itálii, Anglii i v české reprezentaci. Má rád vodku a cigarety. S první manželkou Renátou Řepkovou má dceru Veroniku a syna Tomassa. Manželství vydrželo 16 let. Druhá manželka Vlaďka Erbová porodila syna Markuse. Třicetiletá modelka Erbová vychovává dceru Viktorku, kterou má se svým exmanželem Zdeňkem Bahenským.

S bývalou manželkou Vlaďkou Erbovou si Tomáš Řepka vyřizuje křivdy přes média a také v autobiografické knize. Tvrdí, že šíří lži o jeho dluzích a že mu upírá styk se synem Markusem. Současná partnerka Kateřina Kristelová spolu s Tomášem čelí obvinění, že zaplatila inzeráty nabízející sex, ve kterých figurovala Erbová.

Kvůli probíhajícímu vyšetřování Kristelová zastavila Řepkův rozhovor pro internetovou televizi Playtvak. Redakce Expresu přes protesty Řepky a Kristelové odvysílala necenzurovanou verzi rozhovoru. Hláška „Tady bych to zastavila. Je to nebezpečný!“ okamžitě zlidověla a na internetu se šířily vtipné parafráze.

V roce 2011 se Řepkova knižní zpověď s názvem Rebel stala bestsellerem. Pokračování s názvem Neuhýbám! bylo ještě odvážnější. Do knihkupectví přišla kniha s názvem Tomáš Řepka: Děkuju, která vznikla ve spolupráci s renomovanou novinářkou a spisovatelkou Janou Ciglerovou.

Články