Pondělí 17. února 2020, svátek má Miloslava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Připravte si kapesníčky: Řepka opustil věznici a vrhl se do náruče Kristelové!

  Bývalý fotbalista Tomáš Řepka (46) může slavit, i když jen velmi opatrně. Soud v Plzni ho podmíněně propustil z vězení. Uložil mu dohled probačního úředníka a zkušební dobu na tři roky. Na Borech už na něj čekala jeho partnerka Kateřina Kristelová (40), takže když se otevřely brány věznice, následovala scéna jak z hollywoodského romantického filmu. Vášnivý polibek, zamilovaná slůvka, zaťaté pěstičky a pak úprk k autu a hurá pryč.

  Věznici Bory opouštěl Tomáš Řepka v pondělí brzy odpoledne. Kromě novinářů ho tu čekala i oddaná partnerka Kateřina Kristelová, která byla k dotazům zástupců médií dost skoupá a šetřila síly na setkání se svým miláčkem. 

  Když se otevřely brány věznice, Řepka nelenil a okamžitě Kristelovou objal a nechtěl ji pustit.

  Bývalé moderátorce přítomnost fotografů nebyla moc příjemná, a tak si projevy lásky po chvíli odepřela, zaťala pěstičky, zřejmě na oslavu, a zavelela k ústupu k vozu, který byl zaparkovaný kousek od věznice. To vše za doprovodu dvou urostlých mužů. Ti zřejmě měli zajistit bezpečný transport Tomáše Řepky na místo dalšího určení.

  Tomáš Řepka po boku Kateřiny Kristelové prchá k autu...

  Tomáš Řepka po boku Kateřiny Kristelové prchá k autu...

  Krajský soud v Plzni dnes v neveřejném řízení rozhodl o propuštění fotbalisty Tomáše Řepky z vězení. Uložil mu zkušební dobu na tři roky a dohled probačního úředníka. Soud bývalému fotbalovému reprezentantovi také uložil povinnost, aby v rámci svých možností uhradil ve zkušební době způsobenou škodu ve výši 430 000 korun. 

  ČTK to řekla mluvčí soudu Lucie Jíchová. „Současně bude zaslán do věznice příkaz k propuštění,“ uvedla. Věznice v takových případech musí vězně propustit. Řepka by se tak měl dostat na svobodu ještě dnes.

  „Pokud se týká odůvodnění rozhodnutí, v dané chvíli mohu uvést jen to, že byly splněny veškeré zákonné podmínky pro vydání daného rozhodnutí,“ dodala k dnešnímu verdiktu krajského soudu Jíchová.

  Partnerka Tomáše Řepky Kateřina Kristelová tak může slavit. Však také na Instagram dala fotku svého miláčka v dresu fotbalové Sparty a přidala zvolání „Yes“.

  Řepku loni poslaly soudy na dva a půl roku do vězení za zpronevěru luxusního vozu, internetové útoky na jeho druhou exmanželku a maření úředního rozhodnutí.

  Od 30 měsíců vězení se mu odečetlo 293 dní za 293 odpracovaných hodin obecně prospěšných prací.

  Loni na podzim Řepka žádal o podmínečné propuštění. Okresní soud jej ale 11. listopadu z vězení nepustil, vězeň podle tehdejšího verdiktu nesplnil několik zákonných podmínek.

  Mimo jiné soud nepřesvědčil, že se polepšil. Žádost o předčasné propuštění navíc podal před uplynutím třetiny trestu. Podle zákona vězeň může požádat o podmínečné propuštění až po vykonání třetiny trestu. 

  Řepka nastoupil do vězení 27. května v Praze, v červnu ho vězeňská služba převezla do věznice v Plzni. Třetinu trestu si odpykal až 15. prosince, žádost ale podal dřív.

  Podpořila ho ale i věznice, kde si do doby konání prvního soudu vysloužil za chování jednu kázeňskou odměnu. Bývalý fotbalový reprezentant pracuje na nestřeženém pracovišti mimo věznici v pekárně.

  Fotogalerie

  Premium

  Češi bydlí stále častěji ve sklepech. K extrémním řešením je nutí drahé nájmy

  Nedostupné bydlení nutí Čechy ke stále extrémnějším řešením bytové situace. Zejména v největších městech už lidé míří i...

  Premium

  Sovětská legenda: Fourcadovi pomáhají lékaři. Francouz: Ta žena musí být šílená

  Slavná sovětská biatlonistka a běžkyně na lyžích, trojnásobná olympijská vítězka Anfisa Rezcovová, si v rozhovoru pro...

  Premium

  Postavili si malý domek. Přezdívají mu termoska na bydlení

  Nic z moderního komfortu v něm nechybí, na druhou stranu ani centimetr nikde nepřebývá. Tomáš Staněk navrhl a postavil...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 17. února 2020, svátek má Miloslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz