jít naiDNES.cz

Život Kristelové bez Řepky: Nejsem hysterka a plačka, s Tomášem budeme cestovat

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka | foto: Profimedia.cz

Bývalý fotbalista Tomáš Řepka (45) si odpykává svůj trest ve věznici na Borech, zatímco jeho láska Kateřina Kristelová (39) na něj trpělivě čeká a asi doufá, že partnera pustí co nejdříve domů. Co teď moderátorka dělá, když je „bez chlapa“? O tom se rozepsala na svém Instagramu.

Zatímco bývalá fotbalová hvězda Tomáš Řepka „sedí“ na Borech, peče koláče v místní pekárně a snaží se podle slov své partnerky Kateřiny Kristelové na sobě makat, moderátorka se věnuje „normálnímu“ životu a už plánuje, co bude s partnerem dělat, až ho propustí z vězení domů. 

„Cestovat, cestovat a cestovat,“ píše na svém Instagramu Kateřina, která už prý plánuje výlety, kam s Tomášem vyrazí, aby si mohli užívat jeho nově nabytou svobodu.

Fanoušci se jí ale prý dost často ptají, jak to vlastně zvládá, když má partnera ve vězení, který tam sedí za zpronevěru, podávání falešných pornoinzerátů a neplacení alimentů.

„Někdy líp, někdy hůř, jako každý... Už jsem říkala, že nejsem typ stěžovatelky a plačky, a už se to nenaučím. Jsem stará a pro hysterii je zapotřebí mít vlohy. A ani bych nechtěla. To se stejně otočí proti vám. Mám pevnou kotvu v rodině, v přátelích i sama v sobě. Dělám chyby jako každý. Jako každému je mi někdy smutno a někdy skvěle,“ napsala na svůj Instagram Kristelová.

Podle svých slov má velkou podporu v ženách, jejichž muži jsou také ve výkonu trestu. Kdo by čekal černou vdovu plačící před věznicí, asi by se divil. Kateřina je pořád samý úsměv. Jako vždy. 

Fotogalerie

Komentáře