Erbová se vyjádřila k nevěře partnera Gulašiho: Odpustit, nebo opustit?

Už to vypadalo, že vztah Vlaďky Erbové a Michala Gulašiho nic nezachrání. Vše je ale jinak. Dvojnásobná maminka, kterou měl její o pět let mladší partner podvádět, zaslala Expresu své poslední prohlášení. V něm se Gulašiho zastala a dala vztahu s ním další šanci!

Jak jsme vás jako první informovali, Vlaďka Erbová má za sebou psychicky velmi náročné období. Nejenže se pravidelně v soudní síni musela potkávat s otcem svého syna Markuse, který je pravomocně odsouzený za to, že společně se svou současnou partnerkou Kateřinou Kristelovou jejím jménem vytvořil dehonestující pornoinzeráty, navíc musela řešit zradu jednoho z nejbližších lidí.

Zjistila totiž, že jí je její partner Michal Gulaši nevěrný. A nejen to! Zatímco ona se doma starala o domácnost a dvě děti, celé Brno se bavilo Gulašiho nočními tahy po tamějších barech. Ty mnohdy měly trvat i několik dní v kuse.

Ačkoliv to už vypadalo, že Erbové došla s nevyřáděným Gulašim trpělivost a nechá ho vlastnímu osudu, zaslala Expresu vyjádření, z něhož vyplývá, že mu dává druhou šanci.

„Nejsme nikdo povinen pouštět do svých životů kohokoliv více, než sami uznáme za vhodné. Každý vztah občas prochází složitějšími okamžiky. My tuhle konkrétní situaci dávno uzavřeli a nikdy jsme nebyli víc partneři a rodina než teď. Pokud má někdo pocit, že ví lépe než my sami, jak to s naším štěstím je, budu ráda, když nám sdělí, ve které skříni u nás bydlí,“ sdělila nám Erbová, kterou nejspíš dojalo, jak Gulaši ve vyjádření pro Expres zpytoval své svědomí a přiznal se, že své podváděné partnerce dluží omluvu.

Bude tohle happy end?

Fotogalerie


Komentáře

Mohlo by vás zajímat