Hotel Titanic Palace, kde měli údajně napadnout český pár: Co na něj říkají lidé v recenzích?

Hotel Titanic Palace víří vody. | foto: Expres

Hotel, ve kterém vraždil Petr Kramný a kde také došlo k dosud nevysvětlenému incidentu českých turistů Honzy a Sabiny (27), je v Česku velmi často inzerovaným letoviskem. Jaký na něj však mají názor ti, kdo se odtamtud vrátili? Recenze jsou plné nadšení, ale najdou se i takové, které hotelu nemohou přijít na jméno. Až se zdá, jako by hodnotící navštívili jiný hotel...

Hotel Titanic Palace v egyptské Hurghadě čelí obvinění ze špatného chování zaměstnanců. Tamní plavčík měl podle českých turistů Honzy a Sabiny mladou ženu obtěžovat a poté brutálně zbít jejího partnera, který se jí zastal.Hotel se hájí tím, že si pár celou situaci překroutil, jednalo se o problémového hosta a naopak měl on napadnout svou partnerku. Vyjádření hotelu, které redakci Expres zaslal jeho jménem pan Mohamed Awad, zní takto: „Jan B. (Honza) bude na blacklistu všech hotelů Titanic kvůli velmi špatnému chování během dovolené. Tento host byl obvykle velmi opilý a toho dne vyvolal velký incident se svou partnerkou u bazénu. Uhodil ji a ona plakala bolestí. Poté vyšel z vody, a protože byl opilý, plavčík mu chtěl poskytnout pomoc. On mu však bezdůvodně rozbil obličej a poté začal napadat každého kolem.“

Slova hotelu navíc potvrzuje česká turistka Nikola, která byla s touto dvojící ve stejném turnusu na tomtéž místě a celý incident převyprávěla redaktorovi Expres úplně jinak, než jak tvrdila česká dvojice. Nikola potvrdila, že Jan B. byl opilý, dělal na hotelu neplechu a že incident s plavčíkem vyprovokoval on sám.

Čtyřhvězdičkový Hotel Titanic Palace v Hurghadě se pochopitelně snaží uchránit si pověst, kterou mu v Česku značně pošramotila kauza Kramný, kdy na tomto hotelu zemřely Monika a Klára, u českých turistů se ale pořád těší velké oblíbenosti.

Služby hotelu Titanic Palace jsou vesměs oblíbené

Jaké dojmy si z hotelu odvážejí tedy ostatní turisté? Konkrétní recenze na serverech Invia.cz, což je největší český internetový prodejce zájezdů, a Tripadvisor.cz, což je mezinárodní server určený k hodnocení hotelů, restaurací a dalších zařízení, se velice různí. Najdeme zde jak ódy plné chvály, tak rozhořčené komentáře lidí, kteří se do zmíněného hotelu již nikdy nemíní vrátit. Z obecného hlediska má ale Titanic Palace na obou serverech lepší průměrné hodnocení, což značí, že lidé jsou se službami ve větší míře spokojeni.

V těch negativních recenzích si hosté nejčastěji stěžovali na špinavé pokoje, nepříliš chutné jídlo, případně neochotný personál, vzhledem k tomu, že se však v počtu všech recenzí jednalo o jejich pouhý zlomek, pravděpodobně měli zmínění hosté smůlu a narazili na špatně naladěného zaměstnance.

Některé recenze jsou veskrze negativní.

Některé recenze jsou veskrze negativní.

Občas také nadávali na nedostatek vody v moři, je ale logické, že je to něco, co personál hotelu nemůže ovlivnit.

Lidé si kupodivu stěžovali na moře, což je trochu hloupé, protože za to provozovatel hotelu určitě nemůže.

Lidé si kupodivu stěžovali na moře, což je trochu hloupé, protože za to provozovatel hotelu určitě nemůže.

Pochvaly se naopak týkaly především pestrého zábavního programu pro děti, upravené pláže a paradoxně také velmi milého a ochotného personálu. Jako by snad jednotliví hodnotící navštívili každý jiný hotel! I to však má možné vysvětlení.

Zajímavé je, že toto je recenze na totožný hotel. Jak je to možné?

Zajímavé je, že toto je recenze na totožný hotel. Jak je to možné?

Kromě hotelu Titanic Palace se totiž v rezortu nachází ještě další dva přidružené hotely, Titanic Resort and Aquapark a Titanic Beach Spa. Je tedy možné, že hosté pobývali každý v v jiné části komplexu a jejich úroveň byla rozdílná.

Na internetu ale kvůli nepřehlednosti komentář vložili k jinému ubytovacímu zařízení, než které navštívili.

Jako by snad hosté nebyli na stejné dovolené...

Jako by snad hosté nebyli na stejné dovolené...

Anebo je také možné, že má každý úplně jiné představy o tom, jak vypadá uklizený hotelový pokoj. Zatímco je tak někdo zvyklý na bojové podmínky, někdo omdlívá při pohledu na zrnko prachu. Všem lidem se zavděčit nelze.

Fotogalerie

Komentáře