Tak jak to bylo s napadením dvojice Čechů v Egyptě? Expresu se ozvala svědkyně a boří jejich historku!

Skandál českého páru v Egyptě prý vypadal úplně jinak, než Honza se Sabinou popisují. | foto: Koláž Expresu

Na vlastní oči spatřila to, o čem vášnivě diskutuje český Facebook. Nikola byla totiž na dovolené v egyptském hotelu Titanic Palace v Hurghadě, kde v tu samou dobu pobýval i Honza (27) se Sabinou (27), kteří se deníku Blesk svěřili s tím, že byli napadeni personálem hotelu. Jak tento skandál viděla turistka Nikola? Její slova jistě překvapí kdekoho.

Honza se Sabinou se vydali do Egypta na exotickou dovolenou. Zpět se ale vrátili s nepříjemným zážitkem. Mladý pár se svěřil deníku Blesk s tím, že oba dva čelili útokům ze strany zaměstnanců hotelu Titanic Palace v Hurghadě.„Od počátku byly na denním pořádku sexuální narážky k mé osobě ze strany zaměstnanců,“ sdělila Sabina. Jedna z každodenních narážek měla údajně přerůst až v drsnou rvačku mezi plavčíkem a přítelem Sabiny Honzou. Vše ale možná bylo jinak! Expresu se povedlo spojit se s ženou, která uvádí, že byla v hotelu Titanic Palace ve stejnou dobu jako výše zmíněný český pár.

Sedmadvacetiletý český turista Honza vše líčil tak, že svou milou pouze bránil před sexuálními útoky plavčíka. Ovšem podle další Češky Nikoly, která byla v tu dobu také na dovolené v hotelu Titanic Palace, se o atak ze strany zaměstnanců komplexu v žádném případě nejednalo.

„On byl velice opilý a ona ještě před tou rvačkou říkala, že dneska, jak to tak vypadá, bude spát na lehátku. Protože když je opilý, tak je zlý,“ začíná své vyprávění pro Expres.cz Nikola, která se s Honzou a Sabinou poznala v bazénovém baru.

Podle Nikoly si za vše mohl Honza sám, jelikož byl ve stavu, kdy se nedokázal ovládat. „Už před konfliktem šla jeho přítelkyně raději s námi, protože s ním nechtěla být sama,“ říká dále Nikola.

Honza a Sabina se svěřili s děsivou zkušeností z dovolené. Zdroj Expresu ale tvrdí, že vše bylo jinak!

Honza a Sabina se svěřili s děsivou zkušeností z dovolené. Zdroj Expresu ale tvrdí, že vše bylo jinak!

Když došlo k incidentu mezi Honzou a plavčíkem, byla Nikola na cestě do hotelového pokoje. Jenom jsme došli na pokoj, tak bylo po akci. Z balkónu jsme viděli, jak Honzu odváděli. On pořád řval na toho plavčíka, že stejně dostane,“ popisuje Nikola tehdejší situaci.

Podle Nikoly to všechno mohlo skončit ještě větším průšvihem. „Když jsem šla k baru pro pití, tak jsem ho spatřila (Honzu, pozn. red.), on totiž utekl z ošetřovny. Raději jsem utíkala zpět ke stolu, k rodičům. Bála jsem se, že bude další konflikt.“

Večer po incidentu se rozhodla Nikola vyzpovídat Sabinu, která byla v tu chvíli v hotelu sama. Její přítel Honza byl zrovna na ošetřovně. „Ona sama nevěděla, proč toho plavčíka napadl. Řekla jen, že byl opilý a takhle se v opilosti chová,“ překvapuje mladá turistka.

Výpovědi Nikoly se naprosto rozcházejí s tvrzením mladého českého páru. Honza a Sabina totiž jednohlasně tvrdí, že vyhrocený konflikt mají na svědomí zaměstnanci hotelu. Bude zajímavé sledovat, které verzi v následujících dnech uvěří široká veřejnost.

Fotogalerie

Komentáře