Hotel Titanic Palace v Hurghadě: Honza k nám nesmí, uhodil partnerku, byl namol, napadal lidi!

Honza se prý v egyptském hotelu nechoval slušně! | foto: Expres

Hotel Titanic Palace v egyptské Hurghadě zaslal redakci Expres exkluzivní vyjádření k incidentu dvou mladých Čechů, kteří se na dovolené údajně stali terčem útoku ze strany personálu. Pohled hotelu na celou věc ale všem pořádně zamotal hlavy. Podle něj to totiž vypadá, že se celá událost uskutečnila trochu jinak!

Honza (27) a Sabina (27), mladý pár z Česka, kteří už mají spolu dítě, se svěřili deníku Blesk s tím, jak hrůznou dovolenou zažili v egyptském hotelu Titanic Palace v Hurghadě. Mladou ženu měl v hotelu údajně sexuálně obtěžovat plavčík a její partner se s ním dostal do sporu poté, co se jí zastal. Roztržku ukončil personál.Plavčík se však prý chtěl pomstít, a tak Honzu se svými kumpány zbil a okradl. Vedení hotelu situaci řešilo tak, že Honzu přestěhovalo do jiného hotelu, aniž by o tom řeklo jeho přítelkyni Sabině, která pak zažila okamžiky plné hrůzy, kdy netušila, kam se její partner poděl.

Takto události popsal pár. Jenže z vyjádření hotelu vyplývá, že se možná ve skutečnosti stalo něco trochu jiného a Honza nebyl zdaleka takový svatoušek, za jakého se vydává.

Jan B. už nebude v našich resortech vítán nikdy!

„Jan B. (Honza) bude na blacklistu všech hotelů Titanic kvůli velmi špatnému chování během dovolené. Tento host byl obvykle velmi opilý a toho dne vyvolal velký incident se svou partnerkou u bazénu. Uhodil ji a ona plakala bolestí. Poté vyšel z vody, a protože byl opilý, plavčík mu chtěl poskytnout pomoc. On mu však bezdůvodně rozbil obličej a poté začal napadat každého kolem,“ stojí ve vyjádření hotelu, které jeho jménem zaslal redakci Expres pan Mohamed Awad.

Na první pohled vypadají Sabina a Honza jako sympatický pár. Že by bylo všechno jinak?

Na první pohled vypadají Sabina a Honza jako sympatický pár. Že by bylo všechno jinak?

To ale zdaleka není všechno, co se v hotelu podle jeho vedení událo. Honzu, jenž byl během rvačky, kterou vyvolal, zraněn, poslali do nemocnice, avšak byl natolik opilý, že prý nebyl ani schopen komunikovat s pojišťovnou. Sabina mu prý odmítla pomoci, protože se takto Honza údajně chová po požití alkoholu často, a požádala vedení hotelu o oddělený pokoj, v čemž jí bylo vyhověno.

Honza ale nepřestával dělat potíže.

Dokonce i ostatní hosté se ho snažili zpacifikovat

„V nemocnici jsme ho ošetřili, přestože neměl peníze na to, aby zaplatil, a odvezli jej zpět do hotelu. Tam dále dělal potíže v restauraci, takže jsme zavolali policii a s ostatními hosty se jej snažili zpacifikovat. Po konzultaci s delegátkou cestovní kanceláře jsme jej radši na poslední noc jeho pobytu přestěhovali do jiného hotelu, abychom se vyhnuli dalším problémům,“ popsal zástupce hotelu Awad.

To by odpovídalo také tomu, co již dříve redakci Expresu sdělila mladá Češka Nikola, která byla na tomtéž místě na dovolené ve stejném termínu jako Sabina a Honza. „On byl velice opilý a ona ještě před tou rvačkou říkala, že dneska, jak to tak vypadá, bude spát na lehátku. Protože když je opilý, tak je zlý,“ uvedla Nikola, která byla svědkem incidentu.

Chybí policejní dokumenty, skandál nabývá lživých rozměrů

Zbývá jen jediná otázka. Proč by Sabina vypovídala, jako by za celou událost mohl plavčík, a svého přítele kryla? Možná ji také láká vidina finančního odškodnění, kdo ví?

Celou záležitostí se zabývá též ministerstvo zahraničních věcí, které se snaží událost řádně prošetřit. Co se ale stane, pakliže se tvrzení hotelu a svědků ukážou jako pravdivá a Honza se Sabinou budou za lháře, kteří tahali za nos celou republiku a dělali v Egyptě akorát ostudu?

Jak se uvádí v oficiálním vyjádření, zatím je to komplikované.

„Delegát Simonu informoval o možném dalším postupu a upozornil ji také, že je k tomu nutné mít oficiální dokument, např. policejní zprávu, svědectví delegáta apod. Dotyčná v průběhu telefonátu nic takového neměla. Během uplynulého víkendu s ní byla naše ambasáda znovu ve spojení, kdy Češka zaslala e-mail, dodané informace jsou však z konzulárního hlediska nekompletní, např. chybí zmiňovaná policejní zpráva, a naše ambasáda se tak v tomto případu nemá o co opřít. Taktéž egyptská strana nás o ničem neinformovala,“ zaslala stanovisko MZV Irena Valentová.

FotogalerieKomentáře