„Zničili jste pověst hotelu,“ osočila český pár žena, která byla na stejném místě v Hurghadě

Tohle je naprosto nový pohled na skandál českého páru v Egyptě. | foto: Koláž Expresu

Jejich příběh se stal hitem českého internetu. Honza (27) a Sabina (27) se svěřili se svou nepříjemnou zkušeností s egyptským hotelem Titanic Palace v Hurghadě deníku Blesk. V komplexu, kde přišly o život Klára a Monika Kramné, měl český pár údajně čelit drsnému útoku ze strany zaměstnanců. Nový úhel pohledu na celou aféru teď poskytla žena, která podle svých slov byla ve stejnou dobu na stejném místě. Jak to tedy celé bylo?

O dovolené Honzy (27) a Sabiny (27) se toho napsalo již hodně. Český pár se deníku Blesk svěřil, že zažil velice nepříjemný zážitek na dovolené v egyptském hotelu Titanic Palace.Čeští turisté prý čelili nepříjemným útokům. „Od počátku byly na denním pořádku sexuální narážky k mé osobě ze strany zaměstnanců,“ uvedla Sabina. Harašení ale nakonec údajně přerostlo v útok!

„Plavčík začal být vlezlý. Když byla Sabina v bazénu, tak mi řekl: Zaplatím za sex s tvou přítelkyní. Pošli ji na pokoj, chtěl bych orální sex,“ svěřil se český turista Honza (27), který se poté v podnapilém stavu začal s plavčíkem prát.

Nový úhel na celý příběh poskytla Češka Nikola, která tvrdí, že výpovědi Honzy a Sabiny jsou minimálně zavádějící. Nejkonkrétnější a nejzajímavější informace ohledně skandálu přináší turistka, která uvádí, že byla přímo na místě činu!

„Tento pár kazí pověst úžasnému hotelu. Když se tato aféra stala, byla jsem v tom hotelu taktéž,“ začíná své psaní mladá žena, která své nepochopení vyjádřila v jedné z diskusí na Facebooku.

Nový pohled na celý skandál českého páru?

Nový pohled na celý skandál českého páru?

Podle Nikoly si za nakládačku od plavčíka mohl sám Honza. „Byl totálně opilý a napadl plavčíka, který byl úplně slušný,“ myslí si Nikola.

Podle ní za vším mohlo být také to, že Honza nerozuměl anglicky, tudíž si mohl špatně vyložit některá plavčíkova slova. „On anglicky neuměl a v opilosti si to přebral po svém. Plavčík měl rozseknutý ret, nalomenou klíční kost a rozseknutou ruku.“

Český Facebook se tak rozdělil na dvě party. Jedna věří té verzi o zvrhlém egyptském plavčíkovi, druzí si zase myslí, že český pár se postaral o pořádnou ostudu. Kam se řadíte vy?

InsertSingleVideo

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:30 7. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  83
 • Super
  21
 • Haha
  19
 • Tvl
  13
 • Sladký
  11
 • Cože
  7


Komentáře

Expres.cz