jít naiDNES.cz

Zimní čistka na Letné se blíží: Pět sparťanů, kteří se mohou strachovat o svůj flek

Fotbalová Sparta zažívá další bídnou sezonu. Titul je už téměř jistě opět v čudu. Na vedoucí Slavii totiž svěřenci kouče Ščasného po devatenácti kolech ztrácejí propastných sedmnáct bodů. V zimě se tedy na Letné očekává velký třesk. O tom, že přijdou změny, hovořil na nedávné tiskové konferenci i nově zvolený sportovní ředitel Tomáš Rosický. Kteří sparťané by se měli nejvíce bát o flek? Tady je pět žhavých kandidátů.
Ladislav Hrejzek Expres.cz
  7:38
1/6

Lukáš Vácha

Není tomu dlouho, co byl Lukáš Vácha stěžejním hráčem Sparty a také stabilním členem reprezentace. Dnes je ale rád, když ho trenér Ščasný pošle na hřiště alespoň na pár minut.

Odchovanec konkurenční Slavie je se svým herním vytížením bezpochyby nespokojený. V pořadu Tiki-Taka nedávno sdělil, že svou budoucnost v klubu bude muset řešit.

Vácha dříve nosil ve Spartě i kapitánskou pásku. Dnes je mužem na odstřel.

Vácha dříve nosil ve Spartě i kapitánskou pásku. Dnes je mužem na odstřel.

Pravděpodobnost, že Vácha Letnou opustí, je vysoká. Vždyť na jeho pozici má Sparta hned několik mladších, lepších a perspektivnějších borců.

Otázka ale je, kam s ním? V zahraničí o něj dnes asi příliš rvačka nebude a pro většinu týmů české ligy je příliš drahý. 

Buď tedy půjde Vácha s požadavky hodně dolů, nebo pro něj bude hodně těžké najít nové angažmá.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:38 22. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  83
 • Super
  77
 • Tvl
  47
 • Haha
  41
 • Cože
  40
 • Sladký
  21
Komentáře

Mohlo by vás zajímat